Profil uživatele
Živá fantazie
Prodávající
Telč
Registrace: 24.3.2016

 

"Fantazie, to není představovat si, co věci nejsou, ale udělat něco, co by mohly být" Karel Čapek

 

Malá keramická a mozaiková dílna ŽIVÁ FANTAZIE

z Vanůvku u Telče na Vysočině.

Vznikají zde reliéfy, domovní znamení, vývěsní štíty ze šamotové hlíny, užitková točená či litá kamenina, ručně skládané mozaiky do celého domu, plastiky nebo nostalgické hrací skříňky. Příležitostně pořádáme i výtvarné dílny pro děti nebo přípravu na talentovky..

Nějraději vytváříme originální věci na míru a na konkrétní místo dle přání. Protože svět se stále mění a je plný fantazie, vše je neopakovatelné a živoucí...

Doufáme, že se Vám náš obchůdek bude líbit, že v něm najdete něco pro oživení Vašeho domova. Mrkněte také na ukázky našich prací na objednávku..

V naší keramické dílně tvoří hlavně s nadšením mé ruce, ale často se přidá můj muž nebo dospívající dcera (mladší zatím jen pokukuje..). A nejpovedenější většinou je, když každý udělá kousek..

Helena

 

 

 

Mozaika mezi okny do ateliéru

 

 

Talíř KVĚTY

 

 Helena Buzková (Ritterová) se narodila  1981 v Praze. Po mnoho let experimentuje v různých oblastech výtvarného umění, kde propojuje tradiční klasické postupy s novými. Její osobitý styl je otištěn v její práci. K užitému umění ji nasměrovala Střední uměleckoprůmyslová škola v Bechyni, kde vystudovala obor umělecké zpracování keramiky a porcelánu. K volné tvorbě a léčivému vlivu barev ji stále inspiruje studium arteterapie na Akademii sociálního umění Tabor v Praze u Ady Rosin. Ve svém ateliéru Živá fantazie kousek od Telče tvoří keramické reliéfy, modelované objekty ze šamotové hlíny, mozaiky, autorské minisérie z kameniny, točené užitkové nádoby, akvarely.. Mnoho let vedla kurzy výtvarné výchovy a keramiky Živá fantazie (Absolvovala pedagogické minimum - Učitelství uměleckých předmětů v ZuŠ a SOŠ na pedagog. fakultě na UK v Praze) Nyní občas pořádá workshopy pro děti i dospělé. Má dvě dcery.

 

Hrací skříńka

 

 

ŽIVÁ FANTAZIE v časopise Golem 2018/č. 3.

 

 

 

 

Zveme na Fler jarmark 4. května 2019 v kulturním domě v Písku, kde budeme mít také stánek s naší keramikou.

 

 

Zde jsou na ukázku realizace mozaiky , dle našich návrhů, které vyšly z přání zákazníků.

 

DRAK STRÁŽCE

 

 

VLČÍ MÁKY

 

KRAJINA

 

 KOUPELNA VE SRUBU

 

 

 

Reliéf Za humny

Reliéf  Válcový mlýn

 

MAMUT

 

SPIRÁLA

 

reliéf SLONI

 

Zboží je pečlivě baleno do bublinkové fólie a kartonové krabice, která je vložena do pevného kartonového obalu. Určitě k vám dorazí v pořádku. Cena dle váhy a tarifů České pošty. Dárkové balení hracích skříněk a zrcátek v základní ceně poštovného a balného. Zasílané krabičky jsou z recyklovaného papíru s mašlí.

 

SMLUVNÍ PODMÍNKY:

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Helena Buzková IČ 76193233 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/ziva-fantazie Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou nebo je možné osobní převzetí bez poštovného. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceníky České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 21. června 2018.

 
 

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
807802
14.5.2019 Nové starobylé dózy a kořenky Vlčí máky na potraviny:
https://www.fler.cz/zbozi...
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím