Domů Profil uživatele ZíZí oblečení
  • Na Fleru od roku 2015, ČR
Hodnocení: nedostupné
Registrace: 19.10.2015
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení zákazníci, z důvodu plánované rekonstrukce bytu a dílny nebude možné od zítřka 29.3.2021 objednávet zboží které není skladem, šicí stroje budou mimo provoz. Rekonstrukce potrvá cca 2- 3 měsíce. Pokud tedy bude zboží ušité mohu ho poslat, informace poskytnu na dotaz. Děkuji za pochopení. Vaše Zízí

ZíZí oblečení

/ Nakupující
Profil

Milí návštěvníci,

jsme malá rodinná firma, která se zabývá výrobou zejména dětského, ale i dámského nebo pánského oblečení.


Jak to začalo?

Při nákupech pro naše děti jsme často naráželi na malý výběr hezkého a veselého oblečení pro malé chlapce. Se stejným problémem jsme se setkávali ve velikostech 128 a výš – oblečení už působilo moc dospěle a „puberťácky“, i když děti chtěly stále ještě něco dětského. Chyběly nám prostě originální, neotřelé vzory použité na oblečení. Navíc jsme často nebyli spokojeni ani s kvalitou zpracování běžně dostupného oblečení z řetězců. A zjistili jsme, že podobné problémy řeší mnoho z Vás.

Nakonec jsme dospěli k rozhodnutí, že lepší, než čekat, že se změní nabídka v obchodech, bude začít takové oblečení vyrábět sami.  Pro sebe i pro Vás.

Dlouhou dobu jsme hledali dodavatele látek, kteří by uspokojili naše představy, a podařilo se nám je, alespoň doufáme, nalézt.

 

Co nabízíme?

Najdete zde oblečení jak pro ty nejmenší, tak i největší děti. Na své si přijdou maminky stávající, ale i ty budoucí. A něco málo máme také pro tatínky. Sortiment budeme dále rozšiřovat.

Všechny námi používané materiály byly vyrobeny za přísně kontrolovaných podmínek v zemích EU, jsou certifikovány pro výrobu oblečení pro děti do tří let. Většinu látek se snažíme nabízet v bio kvalitě.

Látky dodávané od pečlivě vybraných malých výrobců se vyznačují originálním, hravým, ale zároveň vkusným designem, který potěší nejen děti. Troufáme si tvrdit, že s většinou našich potisků jste se na českém trhu dosud nesetkali :-)

Vše je ručně ušito v naší dílně, za kvalitou zpracování si stojíme. Profesionálně šijeme již 20 let.

Nabízíme Vám také možnost podílet se na návrhu Vašeho oblečení. U nás si můžete vybrat, které vzory nebo barvy byste chtěli na konkrétním kusu oblečení zkombinovat, a my vaše představy proměníme ve skutečnost (své konkrétní požadavky pište prosím do sz).

U zboží šitého na zakázku vezměte prosím v potaz, že akceptujeme pouze platbu předem a začínáme šít až po jejím připsání na účet – děkujeme za pochopení.

 

Věříme, že se Vám naše oblečení bude nejen líbit, ale hlavně dobře nosit, a že se k nám budete rádi vracet.

 

Veselé a barevné, ale ne přeplácané.

Z kvalitních materiálů, precizně zpracované.

Přesně podle vašeho přání.

Takové je ZíZí oblečení :-)

Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--