Profil uživatele
Zla-tuska
Prodávající
Hrob
Registrace: 10.2.2013

Ručně vyřezávané svíčky se slevou!

Odjíždím v červnu nečekaně na delší dobu do zahraničí, byt plný mých krásných nových svíček, pomozte mi před odjezdem uklidit! :))

Vítejte v mém skromném obchůdku! (profil se upravuje)


Jsem studentka a ve volných chvílích se zabývám výrobou svíček, z nichž nejzdařilejší jsou ručně vyřezávané svíčky a voskové lampy, které Vám můj obchůdek nabízí.

Každá ze zde prezentovaných svíček je ručně litý i vyřezávaný unikát.

kamna

Začínala jsem asi před půl rokem od píky tavením svíček které jsem posbírala doma. Postupně nabírám znalosti a učím se nové techniky, jsem však stále začátečník. Neustále se učím nové a nové věci a ráda bych investovala do nových forem a pomůcek k novým technikám.

Jak vidíte produkce probíhá "na koleni" na starém kuchyňském sporáku. Díky mým koníčkům, kreslení a linoritu, mě napadlo použít svá stará rydla a zakousnout se pro změnu do vosku. Rytí samotné pak probíhá na mém vlastním koleni skutečném lidském.

Na samotném odlévání svíček mě baví především míchání barev, i když je obtížné poznat přesně jak tmavá/světlá bude výsledná barva zatvrdlé svíčky. Baví mne chytře kombinovat barvy a vůně svíček tak, aby barva ladila s vůni a naopak.

Během náčrtku motivu na svíčku se nehávám vést rukou. Ačkoliv jsou si svíčky podobné, ani jedna není stejná, každá svíčka je tedy naprosto jedinečná. Snažím se pokaždé vytvořit nový motiv pro každou svíčku. Některé motivy jsou proto jemnější, jiné jsou silné.

Svíčky se liší také úpravou vyřezaných míst: některé mají "přiznané" tahy rydla, jiné mají hlubší místa začišťená téměř do hladka.

V poslední době se také zabývám možnostmi vyřezávaných voskových lamp.

Způsob dopravy
Zboží zašlu balíkem nejpozději dva dny od přijetí platby na účet. Za poštovné a balné účtuji jednotně 40,- Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
126060
19.3.2013 Ke každé objednávce přidám malý svíčkový dárek zdarma! :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím