Profil uživatele
Zoorova
Zdenka Zoorová | prodávající
Ždírec na Moravě
Registrace: 10.2.2015

                               Vítám Vás v mé galerii obrázků                                   

...budu Vám vyprávět příběhy obrázky. O světle žijícím ve tmě, o jeho radosti z mihotání, o dešti s touhami ohně, o vůni květin a barevnosti motýlů, šeptání nesplněných snů do korun stromů, o křiku mořských vln a smíchu racků ...atd,

když maluji abstrakt, tak relaxuji

- pokud se v myšlenkách toulám, tak maluji krajinu, les...

- zatoužím-li po romantice, vznikne na plátně záplava květů

- při snění maluji moře a dálky

...vím, že bych měla mít jeden styl. Ale to bych pak nebyla já. :-)

...každý obraz je signován, originál, a je jen jeden.

 ...nejsem žádné r.č., ani i.č.o.  ÚsměvJsem člověk, žena, máma a jmenuji se Zdenka Zoorova. Narodila jsem se na Vysočině, kde i momentálně žiji. Kraj který mám ráda. 

Vystudovala jsem SOŠUP ve Světlé nad Sázavou. Věnovala jsem se různým technikám, co týká se skla. Plátno, barvy a štětec mi byly, ale vždy bližší. :-)

 Žiji na kraji malé vesničky, a maluji vše, co vidím, vnímám kolem sebe..., vše co mně zaujme, něčím osloví mojí osobu a momentální pocit, který se skrývá tam někde uvnitř mého já...

Malování jsem se ale nikdy naplno nevěnovala. Přijmula jsem okolnosti, které mi daly možnost vrátit se víc k malování až teď. Utekla jsem syndromu vyhoření, dala výpověď a začala se konečně zase smát. Ve světě malovaných příběhů a barev cítím bezpečí, klid, svobodu... Uvědomuji si kolik věcí miluji...slunce, vítr, vůni lesa i moře, kapky deště, květiny, úsměvy na tváři lidí...

Obrázky různých rozměrů. Všechny jsou olejomalby a nebo akryly, na plátně nataženém na dřevěném rámu, a nebo malované na desce. Všechny se dají okamžitě pověsit....jak strohé :-)

Obrazy jsou ošetřeny závěrečným lakem. Barevnost se může ve skutečnosti malinko lišit, dle závislosti na nastavení monitoru a množství světla při fotografování. Každý obraz je v pravém rohu signován. Každý se dá okamžitě zavěsit

Moc děkuji Všem za přízeň, srdíčka, smailíky, kytičky, úsměvy...:-)

Přeji Všem klidné dny, a co nejvíce úsměvů na Vašich tvářích.

Z.Z.

 Ano, jsem vděčná, normálně upřímně vděčná za mnoho toho, co se mi děje, co mě provází životem, ať je to růžový nebo trpký.
Ale vděk musí být dobrovolný, vycházet z nitra, z toho primárního pocitu za hrudní kostí. Jinak je nesmyslný. Jsem vděčná každému srdíčku a ještě jednou děkuji....:-)

 

 

Všechny obrazy  se mohou ihned zavěsit na zeď.

Plátno je natažené na dřevěném rámu.

Malováno kvalitními barvami s vysokým obsahem pigmentu.

Ošetřeno závěrečným lakem.

Signováno.

Způsob dopravy
Zboží je baleno v bublinkové folii a tvrdém papírovém kartonu. Doprava zajištěna českou poštou.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky: 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura, která je přiložena do balíku se zbožím. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.Fakturu (platný daňový doklad o zaplacení)  vystavuji po připsání platby na účet, v elektronické podobě je ke stažení u Vaší objednávky.
Platby přijímám a eviduji pouze převodem na účet.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.