Profil uživatele
zpovědnice Kahlan
Prodávající
Praha 8
Registrace: 9.2.2013

Moje produkty jsou vytvořeny s nadšením pro detail a originalitu. Momentálně se zaměřuji na naše nejmenší a to jsou holčičky. Dále připavuji táke něco pro chlapečky... máte se na co těšit :) 

Způsob dopravy
Zboží odesílám v bublinkových obálkách, tak aby nemohlo být zboží poškozeno
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení
1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy na zakázkovou výrobu a převzetí zboží.
1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce zpovědnice Kahlan / Denisa Kinclová prostřednictvím internetového obchodu. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.
2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.
2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží
3.1. Kupující má právo zrušit objednávku nepozději do 24 hodin po vytvoření objednávky.
3.2. Kupující nemůže zboží vrátit v zákoné lhůtě 14 dnů z důvodu, že je zboží vyrobeno přimo dle požadavku kupujícího, tj. Zakázkové výroby.

4. Dodací podmínky
4.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.
4.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis, případně jako balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.
4.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5. Ochrana osobních údajů
5.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.
Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.6.2019

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
817276
3.7.2019 Obchudek znovu otevřen
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím