Domů Profil prodejce ZS-relief
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Kunovice, ČR
  • 1132 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (67) 100%
Nadšenci: 197
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1132
Registrace: 13.1.2018
Město: Kunovice
Stát: ČR

ZS-relief

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Zdeňka a vítám Vás na svém profilu.

Aktualizace říjen 2020.

 KRASLICE-můj dlouholetý koníček a velká radost.

Tvořím reliefní kraslice různých barev.Horkým voskem maluji vlastní vzory, inspirované škrabanými a batikovanými kraslicemi, modrotiskem, krajkou, ornamentem i přírodou.V menší míře maluji i kraslice madeirové.Všechny  nakonec natírám matným akrylovým lakem,který se používá jako závěrečná vrstva na obrazy.Je to nezávadný(vodou ředitelný) disperzní lak,který nežloutne a vytváří tenkou ochrannou vrstvu.Zpevní vosk a vlastně celou kraslici, v každé bude navlečená mašlička. Každá kraslice je originál a postupně je doplňuji po celý rok.

Ruční práce jsou mi velmi blízké,v poslední době mě baví i výšivka.Podle svých vzorů na kraslicích vyšívám zajíčky.Myslím, že se hodí ke kraslicím k doladění interiéru, snad Vás také potěší.  

 

Děkuji za nahlédnutí a případnou koupi.

 

 

 

Doprava:Česká pošta,kraslice odesílám dobře zabalené jako balík do ruky +křehké = 150 Kč.Dávám je do tenkých plastových krabiček po dvou,poté vkládám do recy krabice a bublinek.Pokud by to někomu vadilo,můžu je do krabice dát v obyčejných krabičkách na vejce.Toto je ale nutné napsat do zprávy k objednávce!! Věci z látky posílám v bublinkové obálce jako doporučenou zásilku = 65 Kč.Osobní odběr v Kunovicích je možný.

 

 

 

 

Doprava:Česká pošta,kraslice odesílám dobře zabalené jako balík do ruky +křehké = 150 Kč.Dávám je do tenkých plastových krabiček po dvou,poté vkládám do recy krabice a bublinek.Pokud by to někomu vadilo,můžu je do krabice dát v obyčejných krabičkách na vejce.Toto je ale nutné napsat do zprávy k objednávce!! Věci z látky posílám jako doporučenou zásilku v bublinkové obálce = 65 Kč.Osobní odběr v Kunovicích je možný.

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ZS-relief

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--