Profil uživatele
ZS-relief
Prodávající
Kunovice
Registrace: 13.1.2018

Jmenuji se Zdeňka a vítám Vás na svém profilu.

 KRASLICE-můj dlouholetý koníček a velká radost.

Maluji horkým voskem vlastní vzory, inspirované škrabanými kraslicemi,krajkou a slováckým ornamentem.Na některé kraslice/klasické barvy-červená,tmavě zelená,černá atd./mám přidělenu známku Tradiční výrobek Slovácka.

Začala jsem malovat i madeirové kraslice-tato technika se mi hodně líbí,krásně vynikne křehkost obyčejného přírodního materiálu-slepičí,kachní i husí skořápky.

Můžete mě potkat na jarmarcích,ráda se účastním na předváděcích akcích a nejraději pořádám dílničky/workshopy?/pro děti i dospělé.

Každá kraslice je originál a proto se může mírně lišit-je to dáno i tvarem skořápky.Kraslice nelakuji,v každé je navlečena stužka.

 

Děkuji za nahlédnutí,velmi děkuji za projevenou přízeň a všem šikovným tvůrcům zde na Fleru moc fandím.Je co obdivovat a je také povzbuzující to,že si ceníme ruční práce.

 

 

 

 

 

Doprava:Česká pošta,odesílám dobře zabalené jako křehké,po domluvě je možné poslat jako doporučený balíček-79KČ.Je možný i osobní odběr v Kunovicích.

Zboží odesílám dobře zabalené Českou poštou jako křehké,nebo po domluvě jako doporučený balíček-80Kč.Po dohodě je možný osobní odběr v Kunovicích.

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.