Domů Profil prodejce Zualu design
Zuzana Peroutková
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Lomnice u Tišnova, ČR
  • 325 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (63) 100%
Nadšenci: 611
Aktivita: aktivní
Prodáno: 325
Registrace: 26.7.2010
Město: Lomnice u Tišnova
Stát: ČR
Důležitá informace: ♡ ♡

Zualu design

/ Prodávající
Novinky
Aktuálně si o Zualu můžete přečíst rozhovor! 
Dozvíte se tam třeba kam na to všechno chodím, kterej šperk mám nejradši, kde chci popíjet vínko a nebo s kym sdílím svou dílnu :D
 
 
Snad vás to bude bavit Stydlivý úsměv
 
.
 
Zualu design nabízí ručně vyrobené unikátní šperky pro individualisty, minimalisty, estéty, milovníky umění a designu, vyznavače udržitelnosti a lokální kvality. Zkrátka pro osobnosti s názorem, které hledají v záplavě všednosti zas něco jiného. Jsi to ty? Tak neváhej a ozdob se kouskem od Zualu!
_____
 
Hra materiálů ...  minimalismus i divoké vzory ... příroda i industriál ... jednoduchost i poetika ... chlad i romantika ... šeď i barva ... asymetrie i  soulad ... bláznivý a originální ...

takový je svět Zualu design, odrážející se v každém šperku ...

Výrobky Zualu design jsou tvořeny nejen pro milovníky minimalismu a neotřelých šperků, ale pro všechny, kteří si váží hodnot poctivé ruční výroby, která zanechává své stopy v každém šperku, pro všechny, kteří mají rádi tradiční řemesla oblečená do modernějších kabátků, pro všechny, kteří vědí, že v dnešním rychlém světě je třeba zpomalit a rozhlédnout se po kvalitním lokálním výrobci, který nabízí jedinečné originály, které jinde nepotkají.

Podstatou značky Zualu design je zkoumání a objevování možností materiálů a jejich netradiční spojování do souhry tvořící výsledný šperk či objekt. Pracuji převážně s upcyklovaným hliníkem, dřevem, broušeným surovým kamenem či akrylátovým sklem, a to jak samostatně, tak zejména ve vzájemných dialozích. Dualita v mé tvorbě je typická nejen pro samotná spojení materiálů, ale i výsledný design, který je jak minimalistický, tak barevný a hravý. Filozofie výroby následuje pomalé hnutí Slow Fashion, resp. Slow Jewellery. Veškerá tvorba Zualu design je čistě ruční prací s preferencí materiálů české výroby. V rámci environmentální šetrnosti a udržitelnosti používám recyklované materiály, které dále upcykluji - tedy dávám jim další život a novou lepší funkci.

Jmenuji se Zuzana Peroutková. Studovala jsem na UMPRUM v Jablonci nad Nisou, v ateliéru Tvorby a vzorování bižuterie – Povrchové zušlechťování (dnes Design bižuterie a módního doplňku), pokračovala na obor Vizuální tvorba a výtvarná výchova na Masarykově univerzitě v Brně, poté jsem obzory doplnila o Environmentální studia na téže univerzitě.

Experimentováním s materiály ve šperkařství se zabývám cca od roku 2004. S autorskou výrobou šperků, zejména z hliníku, jsem začala roku 2009 a promítla se i do mé diplomové práce. Od té doby stále zkoumám klasické i méně obvyklé materiály pro výrobu šperku či objektů. Výsledkem jsou vždy jedinečné solitéry, které často dále rozvíjím do dalších možných technických a materiálových provedení…
 

 Děkuji za respektování autorských práv. Tvorba i motivy jsou chráněny autorským zákonem. © Zualu design, Zuzana Peroutková.

Licence Creative Commons
© Zuzana Peroutková, Zualu design.
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla

 

Doufám, že šperky budete nosit se stejnou láskou, jakou jsem jim věnovala při jejich výrobě :) 

 

   

 

 koláž

 

 

 

 Made With Love In Czech Republic Miluju tě!

 

 

 

 

Veškeré hliníkové šperky jsou hypoalergenní, použité háčky, řetízky, obruče atp. jsou z chirurgické oceli (pokud není v popisu uvedeno jinak). Hliník je opatřen speciální povrchovou úpravou, takže netmavne, nebarví a nezpůsobuje žádné reakce. Rovněž upozorňuji, že takto upravený hliník rozhodně není jedovatý a nepůsobí toxicky ani při denním nošení!!! ;)

U přívěsků si můžete do zprávy k objednávce zvolit druh závěsu: řetízek klasický či kuličkový, ocelové lanko, kroucená šňůra / lano (režné, černé), kůži, stuhu, obruč... S výběrem délky pomůže obrázek níže:Řetízky (ne vždy jsou všechny zobrazené typy k dispozici!):


 

......Způsob dopravy
Zasílám dopravcem dle vašeho výběru (ČP / Zásilkovna). Šperky jsou dárkově baleny v krabičce a odeslány bezpečně v bublinkové obálce. Jako vrchní obal využívám recyklovaných materiálů. Jelikož na ČP i Zásilkovnu dojíždím, odesílám max. dvakrát do týdne (z ekologických důvodů). Pokud tedy na balíček spěcháte, dejte prosím vědět a já vyjedu dříve! Osobní předání je možné na základě předchozí domluvy v Tišnově, nebo v rámci trhů a marketů. Budu ráda, pokud dáte vědět o přijetí balíčku a za přidání hodnocení. Děkuji :)
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zualu design

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--