Domů Profil prodejce Zualu design
Zuzana Peroutková
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Lomnice u Tišnova, ČR
  • 297 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (59) 100%
Nadšenci: 591
Aktivita: aktivní
Prodáno: 297
Registrace: 26.7.2010
Město: Lomnice u Tišnova
Stát: ČR
Důležitá informace: ♡ Více Zualu šperků uvidíte naživo na trzích! ♡

Zualu design

/ Prodávající
Novinky
1044819
30.1.2023 Konečně jsem nahrála pár Zualích novinek, které už znáte z trhů! Stačí objednat :)
ZAKÁZKY přijímám cca do poloviny listopadu ;)
_____
 
Hra materiálů ...  minimalismus i divoké vzory ... příroda i industriál ... jednoduchost i poetika ... chlad i romantika ... šeď i barva ... asymetrie i  soulad ... bláznivý a originální ...

takový je svět Zualu design, odrážející se v každém šperku ...

Výrobky Zualu design jsou tvořeny nejen pro milovníky minimalismu a neotřelých šperků, ale pro všechny, kteří si váží hodnot poctivé ruční výroby, která zanechává své stopy v každém šperku, pro všechny, kteří mají rádi tradiční řemesla oblečená do modernějších kabátků, pro všechny, kteří vědí, že v dnešním rychlém světě je třeba zpomalit a rozhlédnout se po kvalitním lokálním výrobci, který nabízí jedinečné originály, které jinde nepotkají.

Podstatou značky Zualu design je zkoumání a objevování možností materiálů a jejich netradiční spojování do souhry tvořící výsledný šperk či objekt. Pracuji převážně s upcyklovaným hliníkem, dřevem, broušeným surovým kamenem či akrylátovým sklem, a to jak samostatně, tak zejména ve vzájemných dialozích. Dualita v mé tvorbě je typická nejen pro samotná spojení materiálů, ale i výsledný design, který je jak minimalistický, tak barevný a hravý. Filozofie výroby následuje pomalé hnutí Slow Fashion, resp. Slow Jewellery. Veškerá tvorba Zualu design je čistě ruční prací s preferencí materiálů české výroby. V rámci environmentální šetrnosti a udržitelnosti používám recyklované materiály, které dále upcykluji - tedy dávám jim další život a novou lepší funkci.

Jmenuji se Zuzana Peroutková. Studovala jsem na UMPRUM v Jablonci nad Nisou, v ateliéru Tvorby a vzorování bižuterie – Povrchové zušlechťování (dnes Design bižuterie a módního doplňku), pokračovala na obor Vizuální tvorba a výtvarná výchova na Masarykově univerzitě v Brně, poté jsem obzory doplnila o Environmentální studia na téže univerzitě.

Experimentováním s materiály ve šperkařství se zabývám cca od roku 2004. S autorskou výrobou šperků, zejména z hliníku, jsem začala roku 2009 a promítla se i do mé diplomové práce. Od té doby stále zkoumám klasické i méně obvyklé materiály pro výrobu šperku či objektů. Výsledkem jsou vždy jedinečné solitéry, které často dále rozvíjím do dalších možných technických a materiálových provedení…
 

 Děkuji za respektování autorských práv. Tvorba i motivy jsou chráněny autorským zákonem. © Zualu design, Zuzana Peroutková.

Licence Creative Commons
© Zuzana Peroutková, Zualu design.
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla

 

Doufám, že šperky budete nosit se stejnou láskou, jakou jsem jim věnovala při jejich výrobě :) 

 

   

 

 koláž

 

 

 

 Made With Love In Czech Republic Miluju tě!

 

 

 

 

Veškeré hliníkové šperky jsou hypoalergenní, použité háčky, řetízky, obruče atp. jsou z chirurgické oceli (pokud není v popisu uvedeno jinak). Hliník je opatřen speciální povrchovou úpravou, takže netmavne, nebarví a nezpůsobuje žádné reakce. Rovněž upozorňuji, že takto upravený hliník rozhodně není jedovatý a nepůsobí toxicky ani při denním nošení!!! ;)

U přívěsků si můžete do zprávy k objednávce zvolit druh závěsu: řetízek klasický či kuličkový, ocelové lanko, kroucená šňůra / lano (režné, černé), kůži, stuhu, obruč... S výběrem délky pomůže obrázek níže:Řetízky (ne vždy jsou všechny zobrazené typy k dispozici!):


 

......Způsob dopravy
Zasílám dopravcem dle vašeho výběru (ČP / Zásilkovna). Šperky jsou dárkově baleny v krabičce a odeslány bezpečně v bublinkové obálce. Jako vrchní obal využívám recyklovaných materiálů. Jelikož na ČP i Zásilkovnu dojíždím, odesílám max. dvakrát do týdne (z ekologických důvodů). Pokud tedy na balíček spěcháte, dejte prosím vědět a já vyjedu dříve! Osobní předání je možné na základě předchozí domluvy v Tišnově, nebo v rámci trhů a marketů. Budu ráda, pokud dáte vědět o přijetí balíčku a za přidání hodnocení. Děkuji :)
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zualu design

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--