♡ Dopravné ZDARMA při nákupu nad 500,- Kč! Udělejte radost sobě i mně ;) ♡
Profil uživatele
Zualu design
Zuzana Peroutková | prodávající
Lomnice u Tišnova
Registrace: 26.7.2010
A je to tu!!! První "naživo" letošní sezony!!!  MINT MARKET 6.6. PRAHA (Pražská tržnice - Bubenské nábřeží 306/13, Holešovice)
Budu se na vás všechny moc těšit! ❤️ 
A hlavně: Zualu představí nové kolekce právě zde! Doufám, že je na co se těšit... kámen, barevný hliník, dřevo... Více na akci  See you later! ❤️
 
doprava zdarma nad 500 ! 
 ❤️

Hra materiálů ...  minimalismus i divoké vzory ... příroda i industriál ... jednoduchost i poetika ... chlad i romantika ... šeď i barva ... asymetrie i  soulad ... bláznivý a originální ...

takový je svět Zualu design, odrážející se v každém šperku ...

Výrobky Zualu design jsou tvořeny nejen pro úzký okruh milovníků minimalismu a neotřelých šperků, ale pro všechny, kteří si váží hodnot poctivé ruční výroby, která zanechává své stopy v každém šperku, pro všechny, kteří mají rádi tradiční řemesla oblečená do modernějších kabátků, pro všechny, kteří vědí, že v dnešním rychlém světě je třeba zpomalit a rozhlédnout se po kvalitním lokálním výrobci, který nabízí jedinečné originály, které jinde nepotkají.

Podstatou značky Zualu design je zkoumání a objevování možností materiálů a jejich netradiční spojování do souhry tvořící výsledný šperk či objekt. Pracuji převážně s hliníkem, dřevem, surovým kamenem, akrylátovým sklem, plastem či textilem, a to jak samostatně, tak zejména ve vzájemných dialozích. Dualita v mé tvorbě je typická nejen pro samotná spojení materiálů, ale i výsledný design, který je jak minimalistický, tak barevný a hravý. Filozofie výroby následuje pomalé hnutí Slow Fashion, resp. Slow Jewellery. Veškerá tvorba Zualu design je čistě ruční prací s preferencí materiálů české výroby. V rámci environmentální šetrnosti a udržitelnosti se snažím využívat recyklované materiály.

Jmenuji se Zuzana Peroutková. Studovala jsem na UMPRUM v Jablonci nad Nisou, v ateliéru Tvorby a vzorování bižuterie – Povrchové zušlechťování (dnes Design bižuterie a módního doplňku), pokračovala na obor Vizuální tvorba a výtvarná výchova na Masarykově univerzitě v Brně, poté jsem obzory doplnila o Environmentální studia na téže univerzitě.

Experimentováním s materiály ve šperkařství se zabývám cca od roku 2004. S autorskou výrobou šperků, zejména z hliníku, jsem začala roku 2009 a promítla se i do mé diplomové práce. Od té doby stále zkoumám klasické i méně obvyklé materiály pro výrobu šperku či objektů. Výsledkem jsou vždy jedinečné solitéry, které často dále rozvíjím do dalších možných technických a materiálových provedení…
 

 Děkuji za respektování autorských práv. Tvorba i motivy jsou chráněny autorským zákonem. © Zualu design, Zuzana Peroutková.

Licence Creative Commons
© Zuzana Peroutková, Zualu design.
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla

 

Doufám, že šperky budete nosit se stejnou láskou, jakou jsem jim věnovala při jejich výrobě :) 

 

   

 

 koláž

 

 

 

 Made With Love In Czech Republic Miluju tě!

 

Přehledné portfolio šperkařské tvorby Zualu design zde: https://cz.pinterest.com/zualudesign/zualu-design-portfolio/

 

 

Veškeré hliníkové šperky jsou hypoalergenní, použité háčky, řetízky, obruče atp. jsou z chirurgické ocele (pokud není v popisu uvedeno jinak). Hliník je navíc impregnován, tudíž nečerná, nebarví a nezpůsobuje žádné reakce.

U přívěsků si můžete do zprávy k objednávce zvolit druh závěsu: řetízek klasický či kuličkový, ocelové lanko, kroucená šňůra / lano (režné, černé), kůži, stuhu, obruč... S výběrem délky pomůže obrázek níže:Pokyny k čištění hliníkových šperků:
Případné nečistoty lze odstranit pomocí navlhčené mikroutěrky, lze přidat kapku jemného tekutého mýdla či jaru. Čistíme něžně, bez drhnutí. Vyčištěný šperk můžeme opláchnout pod mírným proudem vlažné vody a poté usušíme opakovaných přitisknutím ubrousku či papírového kapesníčku až do sucha. Během čištění je třeba být velice opatrní na textilní, plastové či jiné části šperku! Na závěr se jím opět ozdobíme a můžeme vyrazit kam je libo :)

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty nebo přes Zásilkovnu. Věci jsou dárkově baleny (v krabičce a celofánovém sáčku) za použití recyklovaných materiálů a odeslány v bublinkové obálce nebo vystlaném balíčku tak, aby bylo plně postaráno o jejich bezpečnou přepravu až k Vám. Jelikož na poštu musím dojíždět, odesílám cca dvakrát do týdne (z ekologických důvodů). Pokud tedy na balíček spěcháte, dejte prosím vědět a lhůtu zkrátím! Osobní předání je možné na základě domluvy v Tišnově, nebo v rámci trhů a marketů! Budu ráda, pokud dáte vědět o přijetí balíčku a zda je vše v pořádku, případně také za přidání hodnocení. Děkuji :)
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky prodejce Zualu design (www.fler.cz/zualu-design)

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Zualu design – Mgr. Zuzana Peroutková prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/zualu-design. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2.2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

2.5. V případě úprav či výroby na přání nakupujícího, začíná realizace produktu až po přijetí platby na účet prodávajícího. Počet deklarovaných dní na dodání zboží (dostupnost) se tedy počítá až od tohoto data.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit, a to i bez udání důvodu.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno.

3.3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (Fler poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené (v původní krabičce včetně sáčku), aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

3.5. Při vrácení zboží zpět prodejci jej není možné zasílat na dobírku.

3.6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

3.7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Ke každé objednávce je na požádání kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura, kterou si lze stáhnout a vytisknout (pod objednávkou).

4.2. Prodejce odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z toho možné, lze odstoupit od smlouvy. Prodejce může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. 

5.Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti (osobní předání provádím spíše výjimečně po předchozí domluvě).

5.2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 5 dnů od připsání platby na účet, je-li zboží dostupné ihned. Pokud je nutný čas na výrobu zboží, nebo jde přímo o zakázku na přání, může se doba dodání lišit; zákazník je v tomto případě informován v popisu objednávky nebo vnitřní poštou. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2017

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
881565
11.5.2020 Myslím na vás, kudy chodím, ale přesto nedokážu vše... A tak prosím o pochopení při mírně opožděném odesílání objednávek :) Děkukuji ♡
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím