Profil uživatele
Žublinka
Prodávající
Blansko
Registrace: 1.12.2009

Dobrý den,jsem normální ženská,máma dvou dospělých synů a teď babička tří vnoučátek. A jak jsem dříve šila pro svoje syny,nemyslím jen ošacení,ale i různé doplňky,pytlíčky,prostírky,panáčky,tašky,kapsáře. Teď je šiji pro svoje vnoučata. A jak šel čas se můj koníček,ale i profese, stal koněm a velkou zálibou pro šicí techniku PATCHWORK.

Patchworku se věnuji již šest let. Byla to léta získávání zkušeností o technikách a historii. Pořád je se co učit, neboť tato technika má nevyčerpatelné možnosti. Dnes šiji od bytových doplňků i věci praktické,polštáře, deky. A protože jsou to věci zajímavé a pěkné a moje rodina i přátelé jich vlastní bezpočet, jsem si řekla,že je nabídnu k vidění a prodeji i lidičkám, kteří fandí ručním pracem a dělají si radost. Takto vytvořená dílka zahřejí nejen u srdce. A tak si přeji, aby se Vám moje dílka líbila a přinášela Vám radost.

 

 

Způsob dopravy
česká pošta,doporučeně
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím