Profil uživatele
Zuel
Prodávající
Spytihněv
Registrace: 29.8.2010

Všem, kteří se přišli podívat do mého virtuálního uměleckého koutku přeji krásný den.

 

Jmenuji se Eliška a pracuji jako asistent s mentálně postiženými dětmi. Práce je často náročná a proto ráda odpočívám při drátkování nebo malování. Tvoření mě moc baví a chtěla bych tu radost předávat dále, proto jsem se rozhodla svoje dílka vystavit. Přes prázdniny jsem konečně měla trochu víc času na tvoření a udělala větší soubor dílek pro Fler, aby si každý dokázal vybrat.

Miluji večerní chvilky po práci, když si nachystám barvy, štětce a běloskvoucí plátno. Jako by měly speciální radar, přiběhne některá z mých čtyř koček a svými "čistými" tlapkami mi pokřtí plátno :) Následuje povinné mazlení, trochu divočejší krmení, už všech čtyř kamarádek. A asi tak po půl hodině se konečně mohu dát do díla s Gertrudou na klíně. Další dvě nejmladší mi neustále ze stolu kradou tuby s barvami nebo nehlídané štětce. Brněnka je tak drzá, že se mi snaží ukrást štětec přímo z ruky :) Jen nejstarší Gusta spokojeně leží na židli a vše z povzdálí přezíravě sleduje. Tak takhle trochu chaoticky vznikají moje dílka :)

 Děkuji těm, co si mě našli, i těm, co jen zabloudili a doufám, že se vám u mne líbilo, pokud ano, budu moc ráda za vaše komentáře a v případě jakýchkoliv dotazů mne kontaktujte vnitřní poštou.

Jěště jednou přeji všem krásný den Zuel.


 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
18660
29.4.2011 Nový růžový přírustek *
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím