Menu
--
Domů Profil prodejce Zuel
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Spytihněv, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (50) 100%
Nadšenci: 9
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 29.8.2010
Město: Spytihněv
Stát: ČR

Zuel

/ Prodávající
Novinky
18660
29.4.2011 Nový růžový přírustek *

Všem, kteří se přišli podívat do mého virtuálního uměleckého koutku přeji krásný den.

 

Jmenuji se Eliška a pracuji jako asistent s mentálně postiženými dětmi. Práce je často náročná a proto ráda odpočívám při drátkování nebo malování. Tvoření mě moc baví a chtěla bych tu radost předávat dále, proto jsem se rozhodla svoje dílka vystavit. Přes prázdniny jsem konečně měla trochu víc času na tvoření a udělala větší soubor dílek pro Fler, aby si každý dokázal vybrat.

Miluji večerní chvilky po práci, když si nachystám barvy, štětce a běloskvoucí plátno. Jako by měly speciální radar, přiběhne některá z mých čtyř koček a svými "čistými" tlapkami mi pokřtí plátno :) Následuje povinné mazlení, trochu divočejší krmení, už všech čtyř kamarádek. A asi tak po půl hodině se konečně mohu dát do díla s Gertrudou na klíně. Další dvě nejmladší mi neustále ze stolu kradou tuby s barvami nebo nehlídané štětce. Brněnka je tak drzá, že se mi snaží ukrást štětec přímo z ruky :) Jen nejstarší Gusta spokojeně leží na židli a vše z povzdálí přezíravě sleduje. Tak takhle trochu chaoticky vznikají moje dílka :)

 Děkuji těm, co si mě našli, i těm, co jen zabloudili a doufám, že se vám u mne líbilo, pokud ano, budu moc ráda za vaše komentáře a v případě jakýchkoliv dotazů mne kontaktujte vnitřní poštou.

Jěště jednou přeji všem krásný den Zuel.


 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zuel

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím