Menu
--
Domů Profil prodejce Zuliu
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Teplice, ČR
  • 157 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (43) 100%
Nadšenci: 61
Aktivita: aktivní
Prodáno: 157
Registrace: 9.10.2010
Město: Teplice
Stát: ČR

Zuliu

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Člověk prostě pořád něco musí zkoušet :D

No a já teď pořád zkouším ty malé šatičky a pořád nemám dost :D. Ušiju vždycky pro vnučku a když mi zbyde látka, tak se ještě podělím i na fler, takže většinou jsou šatky jen po jednom kusu nebo každé jiné. Dříve jsem šila dceři taneční kostýmy, takže mi zbyla spousta kousků látek, které využívám. Mám jen jednoduchý stroj, takže některé materiály mi dají na něm zabrat a k tomu ještě ty mrňavosti... Někdy je to docela adrenalin :D Oblečky před odesláním balím na papíru do folie.

Šatičky jsou šité (vyzkoušené)na barbínky s 13cm přes prsa a 13,5cm přes boky.

 

 

 

 

 

K háčkovaným a pleteným výrobkům z acrylu - z mé zkušenosti je mnohdy lepší prát v pračce, než v ruce. Já peru v pračce a výrobky mají lepší vzhled, než při praní v ruce. V ruce je samozřejmě dobré prát, ale pozor hlavně při ždímání - nejvíc se věci ničí kroucením. Důležité pro zachování vzhledu je také používat prací přípravek na vlnu a svetry, napomáhá lepšímu vzhledu acrylových a vlněných vláken. Při praní v pračce je třeba nastavit vlněný program do 40 °C, nebo jemný kratší program 30 - 40°C, menší otáčky ždímání a po vyndání z pračky výrobek jen jemně protřepnout, netahat silou, a nechat dosušit volné položený na sušáku nebo ručníku. Také je dobré výrobky prát zvlášť, ne např. s pračkou plnou svetrů, potom jsou "chlupaté" z ostatních ulpívajících vláken.

 

Způsob dopravy
Česká pošta,doporučeně v bublinkové obálce,pro více kusů pak v poštovní malé krabičce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zuliu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím