Pokud Vás trochu zajímá keramika, nebo se prostě jen chcete podívat na moje další tvoření v koprodukci s Ikynkou - jukněte na můj druhý profil ZDIVOČELÁ HLÍNA! :-)
Profil uživatele
zuz
Prodávající
ml.boleslav
Registrace: 31.5.2008

Vyučila jsem se malířkou skla, ale popravdě řečeno jsem u toho dlouho nezůstala... Malovat kytky na zlacené vázy pro export mě příliš nenaplňovalo a tak jsem ze severu Čech přesídlila do Prahy a začala prodávat výtvarné potřeby. Byla to pro mě cenná zkušenost jednak kvůli novým "výtvarným" přátelům, kontaktu se zákazníky, ale hlavně co se týče rozličných výtvarných technik.

Po nějakém čase mě to ale začalo táhnout zpět do mé rodné Mladé Boleslavi a tak jsem se rozhodla otevřít si malý kamenný krámek právě v tomto městě. Tam můžete najít nejen moje výrobky, ale také výrobky mých přátel. Máme takovou partičku, se kterou se jednou za čas sjedeme na jedno místo a třeba celý víkend zkoušíme nějakou techniku ať už úplně novou nebo nějakou už osvědčenou. Takhle jsem se naučila tiffany od Taniely a keramiku od Kačabla. Musím ale zmínit i své další kamarády do jejichž výtvarných technik jsem buďto už zavítala a nebo se zdráhám zavítat: Drátování u Bubuna, plstění u Ikynky, malování na trička u Lenkee.

Vstupte tedy do mého internetového obchůdku a prohlédněte si moje malované sklo, tištěné linoryty, na papíru, tričkách nebo třeba polštářích, keramiku, pletené bačkůrky atd.

Můžete se také podívat, jak to dopadne, když mi pod rukama trochu zdivočí hlína Smějící se

Způsob dopravy
ceska posta,pečlivě baleno.... bublinka+karton nekolikavrstvy!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
615738
15.4.2017 právě proběhla sleva na malovaných brožích, u keramické misky a malovaných polštářích.z
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.