Domů Profil prodejce zuz
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 24 hodin.
  • ml.boleslav, ČR
  • 270 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (52) 100%
Nadšenci: 316
Aktivita: aktivní
Prodáno: 270
Registrace: 31.5.2008
Město: ml.boleslav
Stát: ČR
Důležitá informace: Pokud Vás trochu zajímá keramika, nebo se prostě jen chcete podívat na moje další tvoření v koprodukci s Ikynkou - jukněte na můj druhý profil ZDIVOČELÁ HLÍNA! :-)

zuz

/ Prodávající
Novinky
915099
20.11.2020 Ahoj všem, vzhledem k situaci se bohužel tiffany kurzy odkládají na neurčito :-(
zuz

Vyučila jsem se malířkou skla, ale popravdě řečeno jsem u toho dlouho nezůstala... Malovat kytky na zlacené vázy pro export mě příliš nenaplňovalo a tak jsem ze severu Čech přesídlila do Prahy a začala prodávat výtvarné potřeby. Byla to pro mě cenná zkušenost jednak kvůli novým "výtvarným" přátelům, kontaktu se zákazníky, ale hlavně co se týče rozličných výtvarných technik.

Po nějakém čase mě to ale začalo táhnout zpět do mé rodné Mladé Boleslavi a tak jsem se rozhodla otevřít si malý kamenný krámek právě v tomto městě. Tam můžete najít nejen moje výrobky, ale také výrobky mých přátel. Máme takovou partičku, se kterou se jednou za čas sjedeme na jedno místo a třeba celý víkend zkoušíme nějakou techniku ať už úplně novou nebo nějakou už osvědčenou. Takhle jsem se naučila tiffany od Taniely a keramiku od Kačabla. Musím ale zmínit i své další kamarády do jejichž výtvarných technik jsem buďto už zavítala a nebo se zdráhám zavítat: Drátování u Bubuna, plstění u Ikynky, malování na trička u Lenkee.

Vstupte tedy do mého internetového obchůdku a prohlédněte si moje malované sklo, tištěné linoryty, na papíru, tričkách nebo třeba polštářích, keramiku, pletené bačkůrky atd.

Můžete se také podívat, jak to dopadne, když mi pod rukama trochu zdivočí hlína Smějící se

Způsob dopravy
ceska posta,pečlivě baleno.... bublinka+karton nekolikavrstvy!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od zuz

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--