Profil uživatele
zuza-outlet
Zuzana Havlová | prodávající
Tuchoměřice
Registrace: 26.5.2016

Není to tak dávno, co mě plně zaměstnávala výroba převážně dámského batikovaného ručně malovaného oblečení. Čas ale běží, lecos se mění, včetně módy a o batiku postupně přestal být takový zájem a já jsem hledala, v čem jiném uspokojím svou touhu po tvořivém a smysluplném zaměstnání.

A tak jsem začala kupovat barevné látky, měřit, stříhat, špendlit, sešívat, malovat.... a postupně vznikly první kapsáře, po nich dekorační polštářky, ubrusy, prostírání, běhouny, obaly na knihy, zástěry a jiné nezbytnosti na zkrášlení domácnosti, které můžete najít v mém aktuálním profilu atelier-zuza. Práce mě natolik pohltila, že zbytky batikovaného oblečení, které se mi vracelo z kamenných obchodů, jsem skládala do krabice, že třeba někdy se dostanu k tomu je vyfotit a nabídnout k prodeji.

A přišla ta pravá chvíle. S narozením třetího dítěte a oslavenými dalšími kulatinami jsem pocítila potřebu udělat si v životě, hlavně tom pracovním trochu pořádek. Značka atelier-zuza se postupně mění na zooza.me, získává nový grafický vzhled a ten původní bude nadále patřit už jen batikovanénu oblečení, co mám doma v zásobě.

A teď důležitá informace na závěr:

Všechny zde nabízené kousky jsou zlevněné minimálně na polovinu původní prodejní ceny a samozřejmě nejsou nijak nošené ani poškozené. Zlevněné jsou proto, že už byly někde vystavené a hlavně že podobné věci už nedělám a poslední kousky jdou vždy hůř na odbyt. Jelikož batika je ruční práce, může se stát, že barva na některých místech nemá jednotný odstín, je třeba s tím při nákupu počítat. Každý kousek je originál, mám ho pouze jednou a vše je skladem.

V případě nákupu na obou mých profilech platíte samozřejmě pouze jedno poštovné, jen mě na to prosím v jedné z objednávek upozorněte.

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou, zabalené dle velikosti do obálky nebo krabice, jako doporučený dopis nebo balík do ruky.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.