Domů Profil prodejce zuzalinkaa
Michal Kulhánek
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Nové Strašecí, ČR
  • 6268 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1142) 100%
Nadšenci: 2217
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6268
Registrace: 19.8.2009
Město: Nové Strašecí
Stát: ČR

zuzalinkaa

/ Prodávající
Novinky
1004279
17.4.2022 Velikonoční sleva 15 % na vše kromě návodů!!!
V objednávce zadejte kód NX5-TKF-HSJ

Krásný den!

Jak jste asi poznali z mé přezdívky, jmenuji se Zuzana :) Od malička mě hodně bavilo všechno možné přetvářet a vytvářet nové věci. Nejvíc by o tom asi mohla vyprávět moje babička, ke které jsem jezdila na prázdniny a vždycky jí vytahala všechna klubíčka, staré oblečení, knoflíky, korálky, ... a už jsem „řádila" :o)

 

Co u mě všechno najdete?

image

image

 

Doufám, že se vám u mě bude líbit a budete se sem rádi vracet ;o)

Ráda se s vámi potkám v mém klubíku Háčkování u Zuzalinkyy :o)

Všechny věci jsou samozřejmě vyráběny v nekuřáckém prostředí! :)

TOPlist

Kde jste mohli vidět moje výrobky?

    PŽ 06/2012         PŽ 08-09/2012    Ona ví 09-10/2012       PŽ 03/2013

     PŽ 04/2013           PŽ 06/2013         Ona ví 07/2013       PŽ 10/2013

     PŽ 11/2013          PŽ 03/2014          PŽ 05/2014

Protože mi chodí stále dokola ty samé otázky ohledně rozesílání mých návodů, rozhodla jsem se na ně odpovědět veřejně, abych nemusela každému jednotlivě odepisovat :)

 

1. Pošlete mi návody na e-mail?

Ne. Zprávy přímo u objednávky jsou upraveny tak, aby se jimi daly posílat přílohy – návody. Prosím, neposílejte mi Vaši e-mailovou adresu. Když vám návody pošlu hezky pod objednávkou, vždycky je znovu dohledáte… ;)

2. Chci si u Vás objednat návod, ale nejde udělat objednávku za méně než 50,- Kč. Proč?

Tohle opatření jsem udělala proto, že mi např. od jednoho člověka přišly v jeden večer tři objednávky po jednom návodu. Na každou objednávku vystavuji fakturu a vystavovat pořád dokolečka faktury za 39,- či 44,- se mi prostě nevyplatí. Strávím nad tím hromadu času, který bych jinak mohla věnovat rodině…

3. … zkontaktuji Vás tedy jinak (např. e-mail, osobní FB…) a objednám si ten jeden návod tam?

Bohužel opravdu ne, po jednom návodu vážně neprodávám. Nehledě na logiku věci – na Fleru stačí k vystavení faktury pár kliknutí, zatímco jinde bych ji musela vypisovat ručně (= třikrát tak dlouho). Děkuji za pochopení ;)

4. Kdy už mi pošlete návody? (případně: Přišla už Vám platba? Včera jsem ji posílala.)

Návody Vám vždy určitě zašlu (pokud proběhne platba). Jen někdy nemám pár dní zapnutý počítač, a proto Vám je neposílám okamžitě, jak mi napíšete, že jste provedla platbu. Mám i jiné starosti (postižený ležící syn, práce, domácnost….) a můžu třeba zrovna s malým "lítat" po doktorech. Potom mě takové Vaše zprávy, které naznačují, že jsem nějaká podvodnice, která návody nepošle, hodně mrzí, to mí věřte... Koneckonců, těch několik set kladných hodnocení by Vás mohlo přesvědčit o opaku ;)

5. Mám u vás objednaný návod a chci už si objednat příze, abych se mohla pustit do háčkování hned, jak mi návod přijde. Prosím, z čeho je háčkovaný/á …?

Na začátku každého mého návodu se dočtete z jaké příze je háčkováno. Ale chápu, že někdy potřebujete vědět typ příze dopředu… Takže: Háčkuji většinou ze 100% bavlny – Catania, Camilla, Nela, Limone. Ty všechny jsou navzájem „kompatibilní“. Menší věci háčkuji z bavlněné příze Katka. Velikosti háčků budete potřebovat 2, 2,5, 3 a 3,5 ;)

6. Kde jste sehnala popruh/kování ke kabelce?

Nakupuji v běžné galanterii to, co zrovna potřebuji. Občas udělám větší objednávku někde na internetu, ale hledám spíš podle toho, co zrovna potřebuji a obchody měním, nenakupuji stále u jednoho..

 

Děkuji za přečtení. Věřím, že pro Vás nakupování návodů u mě bude stále tak příjemná záležitost jako dosud a že právě tyto řádky pomohou předejít různým nedorozuměním…

Krásný den a příjemné háčkování! :)

 

Způsob dopravy
• balíčky posílám doporučeně, v bublinkové obálce nebo krabičce • pokud objednáte více výrobků současně, poštovné zaplatíte pouze jedno • při objednání pouze návodů se poštovné neplatí • vaše návody najdete po rozkliknutí dané objednávky :) • Pozor! občas se stane, že nemám třeba den-dva zapnutý počítač
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Zboží

Další zboží od zuzalinkaa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--