Domů Profil prodejce Zuzana Tvarůžková
  • Prodejce od r. 2010
  • Kroměříž, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 6
Aktivita: -
Registrace: 12.11.2010
Město: Kroměříž
Stát: ČR

Zuzana Tvarůžková

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Milé zákaznice a zákazníci,

Od mládí jsem nacházela velkou zálibu ve vidění světa svýma očima skrze hledáček fotoaparátu. Fotila jsem vše kolem sebe, krajinu, krásy přírody, architekturu i běžné životní situace. Moje záliba mne přivedla do Fotoklubu Kroměříž, jehož jsem dodnes členem. Již za svých studií na kroměřížském gymnáziu jsem fotografie vystavovala na Fotobraní pořadáném každoročně tímto klubem.

Velkou část mé tvorby tvoří fotografie pořízené na cestách a to nejen po Evropě, ale i Asii, Africe, Severní a Jižní Americe. Během času jsem se začla věnovat i figurální tvorbě. Vytvořila jsem řadu dokumentárních cyklů. Mnoho z nich bylo vypracováno pro předmět Digitální fotožurnalismus na Masarykově Univerzitě v Brně.

Brno je mým současným domovem, a proto právě zde můžete shlédnout mé fotografii na častých výstavách. Fotografie z abstraktního figurálního cyklu s názvem Sonety Lauře z poslední výstavy najdete v nabídce. Cyklus vznikl na motivy stejnojmenného díla, jehož autorem je Francesco Petrarca.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zuzana Tvarůžková

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--