Domů Profil prodejce Zuzka64
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Tanvald, ČR
  • 347 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (65) 100%
Nadšenci: 87
Aktivita: aktivní
Prodáno: 347
Registrace: 26.12.2010
Město: Tanvald
Stát: ČR

Zuzka64

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Jmenuji se Zuzana Vacková a pocházím z městečka Tanvaldu v podhůří Jizerských hor. Od malička mě lákaly nejrůznější umělecké a řemeslné činnosti, k nimž jsem nejspíše podědila vlohy po svých nadaných rodičích. Proto mě čas od času zlákají nové věci a způsoby vyjádření, do kterých se s nadšením vrhnu, abych občas v zápětí zjistila, že tolik talentu jsem zase nepodědila :)

Nejraději tedy maluji a kreslím podle fotografií s krajinnou tématikou, protože příroda je mému srdci velmi blízká. Proto, když čas dovolí, ráda trávím volné chvíle na své zahradě. Tvořím hlavně pro radost svou a svých přátel. A jelikož sama většinou nebývám se svými obrazy spokojena, naplňuje mě především náklonnost ostatních lidí, kterým se mé výtvory naštěstí líbí :)

V posledních letech se také zabývám výrobou vinutých perlí a šperků z nich, což mi poskytuje další možnosti kreativního vyjádření.

Na přání mohu zhotovit obraz podle zaslané fotografie, nebo dárkovou kazetu se šperky k nejrůznějším příležitostem (např. sadu náhrdelník-náramek-naušnice, nebo řetízek se sadou přívěsků apod. - šperky pro konkrétního člověka).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zuzka64

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--