Profil uživatele
ZVRHLÝ VKUS
Prodávající
Brno
Registrace: 7.3.2009
ZVRHLÝ VKUS
 
Právě vychází PEXESO, krabička a záložka Jurkovičova vila.
 
 
 
 KNÍŽKA O perníkové chaloupce
 
 
Mini hračky

 

Brože

O Červené karkulce

Knížka získala ocenění Zlatá stuha.

Klasická pohádka pro děti v neklasickém grafickém provedení.

Nášivky, náušnice, hračky.

Šití nášivek se věnuji od roku 2003. Nášivky zvířátka a holčičky jsou nositeli existencionálních dramat. Holčičky za použití puntíkovaté látky trpí nerudnou pletí, nebo lupy. Zvířátka jsou roztomilí chudáci. Zajíčci přicházejí o ouško, zub, nebo o celou hlavičku. Panda je po úrazu. Sestřička liška je zbrocena krví. Medvídek má na hlavě kalhotky a v očích provinilý výraz. Medvídek pan Blitka zvrací. Všechny je šiju na šicím stroji  Lada 2014.

 

 

 

Dalšími mými výrobky jsou náušnice a hračky. Hračky jsou stejných motivů, jako nášivky, ale větších rozměrů. Náušnic vyrábím mnoho tipů. Jsou mezi nimi náušnice pro sváteční příležitost, ale i na doma. Některé jsou malované akrylovou barvou na plastikové destičce, jiné vyrábím z pilulek a ibalginu- ty zejména jsou nepostradatelným doplńkem každé ženy.

 

 

Několik životopisných údajů:

 

Jsem absolventkou Fakulty výtvarných umění v Brně, ateliér Environment u Vladimíra Merty a Mariana Pally, mám za sebou stáž v Intermediálních ateliérech, na FaVU u Václava Stratila , i na AVU u Milana Knížáka. Během studia jsem strávila jeden semestr ve Španělsku na Facultad de Bellas Artesde v Cuence.

Samostatně vystavuji od roku 2001. Moje práce jsou zastoupeny v národní Galerii v Praze, i v soukromých sbírkách. V současné době se živím jako umělec na volné noze.

Moje výrobky lze najít i ve vybraných obchodech v Brně, Českém Krumlově, Plzni, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Slavonicích, Praze, Plzni, Košicích, Amstrdamu a Berlíně.

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně, bublinková obálka.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
223007
14.1.2014 Právě vychází Pexeso a krabička Jurkovičova vila.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím