Profil uživatele
zzaaba
Prodávající
praha
Registrace: 6.7.2009

Řídím se heslem, že věda svět objevuje a umění vytváří svět nový. Umění je něco, co člověk musí cítit a proto dělám vše, co chci. Z toho důvodu nehledejte v mém "obchůdku" jednotný styl nebo zboží jedné kategorie.

Nejraději však šiju. Šití je moje vášeň! Kvůli nedostatku času však zatím šiji jen pro sebe, občas pro známe. Na čas pro šití do obchůdku zatím čekám a vím, že jednou přijde!!!!!! Prozatím však každý povedený ušitý kousek putuje do mé skříně a věrně mi slouží, když se snažím někde v baru sbalit nějakého, pro ten večer "osudového", muže. Proto zatím v mém obchůdku naleznete spíše takové maličkosti typu šperků.

Mým největším pomocníkem a zároveň nepřítelem je internet. Internet je bezednou studnicí inspirace ale když do té studny spadnete, těžko se z ní vyléza ven. Často se přistihnu jak před obrazovkou svého "noutbuku" sním o tom, jak mi to a to bude slušet ale ne a ne zaklapnout obrazovku a jít si to ušít.

Já si prostě jen tak příležitostně tvořím a budu jedině ráda, když se mi má tvorba zúročí.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím