Domů Profil prodejce A.CH
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Bohuslavice, ČR
  • 1777 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (174) 100%
Nadšenci: 455
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1777
Registrace: 20.7.2017
Město: Bohuslavice
Stát: ČR

A.CH

/ Prodávající
Novinky
842978
8.11.2019 Vánoce na Fleru i u nás. Všechny plakáty jsou dnes se slevou 15 % :-)

Na samotě mezi lesy maluju botanické ilustrace

Příroda mě inspiruje na každém kroku. Zbožňuju její rozmanitost, nevyzpytatelnost a jemnost. Přistupuji k ní s pokorou, úctou a respektem, stejně jako k akvarelu a botanickým ilustracím. Díky nim můžu kousek přírody přenést i k vám domů.

Pod značkou a.ch watercolor (to v jazyce indiánů znamená „Ta, co maluje květiny a tiskne je na všechno“) vyrábím minimalistické a funkční doplňky, nádobí a dárky s botanickými motivy, které můžete nakoupit přímo zde nebo v jednom ze 7 kamenných obchodů po celé ČR.

Jmenuji se Adéla Chmelařová a akvarel je moje vášeň

Jsem duší vesničanka, na občance inženýrka, hlavou chemička a srdcem malířka. A i když jsem strávila 5 let v Brně, ráda se znovu vracím k nám na samotu mezi lesy a pole do Východních Čech. Tady žiju, maluju a inspiruju se přírodou. Ta mě totiž fascinuje každý den. Přistupuji k ní s úctou i respektem, stejně jako k malování rostlin na papír.

 Akvarel je láska

Jsem samouk. Vše, co o akvarelu vím, jsem načetla v knihách a na internetu. Zbytek udělala praxe. Pomalovala jsem stovky papírů a zničila několik štětců, než jsem byla s botanickými malbami natolik spokojená, že jsem založila instagramový profil a.ch watercolor. V té době mě ani nenapadlo, že by se z koníčku stala značka a mé výrobky by se dostaly nejen do českých domácností, ale i za hranice.

„Na naši krásnou přírodu bychom neměli zapomínat. Svými ilustracemi se snažím připomenout, že opravdové poklady můžeme najít všude okolo nás. Stačí se jen rozhlédnout.“

 Akvarelové ilustrace na zakázku

Ráda maluji botanické ilustrace na zakázku. A ještě raději je i rovnou tisknu na produkty. Vznikají tak nádherné svatební dary, jmenovky na svatby, plecháčky a hrnky pro novomanžele i přání. Navrhnu vám i namaluju produkt v duchu, ve kterém dělám své malby. Cena je vždy podle domluvy a náročnosti malovaného motivu (případně počtu produktů). Proto, máte-li zálusk na nějakou botanickou ilustraci přímo pro vás, napište mi na e-mail info@achwatercolor.cz. Společně se domluvíme.

Nesmírně se těším, jaké další akvarelové výrobky mi do cesty život přinese

Stejně jako se vyvíjí moje tvorba, mění se i produkty s botanickými ilustracemi. Tisky na zeď, zrcátka a náušnice jsem doplnila o funkční věci do kuchyně, na cesty i „obyčejnou“ nedělní ranní kávu. Do budoucna se chci ještě více přiblížit přírodě, proto sledujte mou cestu a novinky na Instagramu i Facebooku.

 S láskou k akvarelu a přírodě
Adéla

 

 

Kolekce  F L O W E R S

 

Kolekce A U T U M N

 

Kolekce T R O P I C A L

image

image

 Kolekce M O N S T E R A

Kolekce H E R B S 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od A.CH

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--