Profil uživatele
Aboladen
Nakupující
Registrace: 15.6.2009
Profil

Vítejte v mém obchůdku ušitém z korálků. Dovolte mi v několika odstavcích představit mé šperky a tak trochu i mne samotnou. Pokud si chcete během pročítání profilu nebo procházení zboží pustit písničku, tak prosím:

Kalle Mattson - Thick as Thieves

Jsem studentka Karlovy univerzity, která se - jak originální věta na tomto serveru - už od dětství věnuje ručním pracím, a zde na Fleru se "skrývám" pod přezdívkou Aboladen.

V mé nabídce najdete (s pár výjimkami) šperky. A to šperky drátované a ketlované, ale především šité. Šití z korálků je titěrná práce, která však dává velký prostor pro fantazii a vyjádření se. Zároveň ale vyžaduje trochu trpělivosti, protože je to někdy běh na dlouhou trať, a hodiny času.

Šité šperky jsou vhodné pro každou příležitost, záleží jen a jen na Vás, jak nápadnému kousku dáte přednost. Extravagantní a výrazné ozdoby však nejsou jenom o příležitosti, ale i o odvaze nositelky.

Trpím averzí ke všemu plastovému, proto v mé nabídce najdete jen zboží ze skleněných, dřevěných, minerálových a dalších neumělých materiálů. V opačném případě v popisu zboží uvedu upozornění.

Některé mé šperky jsou vyráběné do kolekcí inspirovaných různými motivy. Jsem snílek a milovník dobrých knih, hudby a přírody, což se na tématech kolekcí značně odráží.

Kolekce V šeru ticha je zrcadlem nastaveným přírodě. Jsou v ní většinou jemné a něžné šperky v modrých a zelených tónech.

V kolekci Tam, kde létají draci se odráží má oblíbená fantasy a sci-fi literatura a filmy.

Hudbou mé milované skupiny Placebo je inspirována kolekce Zplaceboluje celý svět.

A v poslední době v mých rukách vzniká kolekce Agora, jež je vzpomínkou na dobu dávno minulou, na ženy a muže v tógách a antické ideály.

Šperky z mé nabídky jsou originály, u žádného z nich neběhá po světě duplikát a nikdy ani nebude. Přesto, pokud Vás zaujme některý šperk z prodaných, mohu - dle dostupnosti materiálu - na přání vyrobit podobný, nežádejte po mne však naprostou identitu.

Máte konkrétní představy o šperku a chcete něco jen a jen pro Vás na míru? Chtěli byste dodělat k náhrdelníku náušnice (nebo cokoliv jiného) či naopak? Nebojte se napsat, v rámci možností se pokusím Vám vyhovět.

Úpravy šperků jsou v omezené míře možné. Náhrdelníky a náramky lze většinou nenásilně zkrátit nebo prodloužit. Jste alergická? Zkuste šperky s šitým zapínáním. Tam, kde není, se za něj často dají kovodíly vyměnit. Háčky u náušnic můžu na požádání vyměnit za ty z chirurgické oceli. Nenechte se omezovat svou alergií.

K závěru bych ráda upozornila na profil útulek Lesan, kde koupí přispějete na pejsky v útulku Lesan v Kralupech nad Vltavou.  V tomto obchůdku najdete i pár šperků, které jsem vyrobila nebo jsem na jejich výrobě participovala.


Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.