Profil uživatele
Aboladen
Prodávající
Dolní Radechová
Registrace: 15.6.2009

 

Vítejte v mém obchůdku ušitém z korálků. Dovolte mi v několika odstavcích představit mé šperky a tak trochu i mne samotnou. 

Jsem studentka Karlovy univerzity, která se - jak originální věta na tomto serveru - už od dětství věnuje ručním pracím, a zde na Fleru se "skrývám" pod přezdívkou Aboladen.

V mé nabídce najdete (s pár výjimkami) šperky. A to šperky drátované a ketlované, ale především šité. Šití z korálků je titěrná práce, která však dává velký prostor pro fantazii a vyjádření se. Zároveň ale vyžaduje trochu trpělivosti, protože je to někdy běh na dlouhou trať, a hodiny času.

Šité šperky jsou vhodné pro každou příležitost, záleží jen a jen na Vás, jak nápadnému kousku dáte přednost. Extravagantní a výrazné ozdoby však nejsou jenom o příležitosti, ale i o odvaze nositelky.

Trpím averzí ke všemu plastovému, proto v mé nabídce najdete jen zboží ze skleněných, dřevěných, minerálových a dalších neumělých materiálů. V opačném případě v popisu zboží uvedu upozornění.

Šperky z mé nabídky jsou originály, u žádného z nich neběhá po světě duplikát a nikdy ani nebude. Přesto, pokud Vás zaujme některý šperk z prodaných, mohu - dle dostupnosti materiálu - na přání vyrobit podobný, nežádejte po mne však naprostou identitu.

Máte konkrétní představy o šperku a chcete něco jen a jen pro Vás na míru? Chtěli byste dodělat k náhrdelníku náušnice (nebo cokoliv jiného) či naopak? Nebojte se napsat, v rámci možností se pokusím Vám vyhovět.

Úpravy šperků jsou v omezené míře možné. Náhrdelníky a náramky lze většinou nenásilně zkrátit nebo prodloužit. Jste alergická? Zkuste šperky s šitým zapínáním. Tam, kde není, se za něj často dají kovodíly vyměnit. Háčky u náušnic můžu na požádání vyměnit za ty z chirurgické oceli. Nenechte se omezovat svou alergií.

K závěru bych ráda upozornila na profil útulek Lesan, kde koupí přispějete na pejsky v útulku Lesan v Kralupech nad Vltavou.  V tomto obchůdku najdete i pár šperků, které jsem vyrobila nebo jsem na jejich výrobě participovala.

Způsob dopravy

Zboží posílám po přijetí platby jako zásilku České pošty a balím jej do většinou již použitých zip sáčků a bublinkové obálky (nebo do bublinkové folie).

Snažím se balíčky odeslat co nejdříve, maximálně do tří dnů po připsání částky na účet. Pohybuji se však mezi dvěma městy, tak se mi to ne vždy může podařit, v takovém případě Vám dám samozřejmě vědět vnitřní poštou.

Objednávku si rovněž můžete vyzvednout osobně v okolí Náchoda nebo v Praze (pak by se samozřejmě neúčtovalo poštovné), v takovém případě mě prosím kontaktujte, abychom se dohodli na dalším postupu. A až k Vám šperky dorazí, budu velmi ráda, když mi dáte vědět v hodnocení nebo vnitřní poštou. :)

V případě, že cena zásilky přesáhne 850 Kč, po dohodě s Vámi měním cenu poštovného na 80 Kč kvůli pojištění zásilky.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
303104
10.9.2014 Vloženo několik jednoduchých novinek. Přeji všem krásné babí léto. ☼
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.