Profil uživatele
Adular
Prodávající
Ostrava
Registrace: 2.1.2011

Srdečně Vás vítám v mém obchůdku!

Hrozně nerada o sobě mluvím, ale doufám, že by Vám má tvorba mohla o mně něco málo napovědět.

ADULAR je magický měsíční kámen související s Lunou. Ta je součástí ženského světa, světa krásy, něžných drobností, lásky a fantazie.

Snažím se, aby moje šperky byly také takové a dodávaly svým majitelkám pocit hrdosti, svobody a vyjímečnosti - zkrátka, aby byly skutečně ženami se vším všudy.

 

 

 

Na fléru mne můžete najít i v mém druhém obchůdku, plném úžasného materiálu pro Vaše tvoření perleshop. Jednotné poštovné je samozřejmostí.

Pokud byste si přáli provést nějaké změny u Vámi vybraného výrobku např. prodloužení náhrdelníku nebo náramku, změnu náušnicového háčku apod. - neváhejte mne oslovit.

Těším se na Vás.

Dovoluji si ještě upozornit na úžasné háčkované věcičky od mé milé sestřenky a sluníčka Vendulky, krásné šperky od kamarádky Ivoan a kouzelné obrázky, pozvánky a jiné výtvarno od grafičky a výtvarnice, kamarádky Pavluschy.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně. Zboží je baleno v bublinkové obálce, zajištěno proti poškození. Pokud si zároveň nakoupíte u prodejce Perleshop, kde nabízím materiál na tvorbu šperků, platíte jen jedno poštovné.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím