Domů Profil prodejce Aini
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
  • Brno, ČR
  • 417 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (33) 100%
Nadšenci: 463
Aktivita: aktivní
Prodáno: 417
Registrace: 15.3.2008
Město: Brno
Stát: ČR

Aini

/ Prodávající
Novinky
980691
26.11.2021 Trhy nám sice zavřeli, ale my se jen tak nevzdáme! Proto se budu snažit pravidelně vkládat co nejvíc novinek, které jsem původně připravovala právě na vánoční trhy. Navíc na mém materiálovém profilu Aini Materiál už teď najdete spoustu vánočních knoflíků pro vaše další tvoření.

Vítám Vás ve svém obchůdku a přeji krásné pokoukání.

Aktuálně!

NA AKTUALIZACI PROFILOVÉ STRÁNKY UŽ USILOVNĚ PRACUJI. :)


Něco o mé tvorbě

Už od dětství se věnuji drobným rukodělným činnostem. Nejvíce jsem byla vždy fascinována různými přizemi a prací s nimi. Nikdy jsem nezačala plést ani háčkovat, ale příze v mé tvorbě zůstaly a již mnoho let se věnuji jejich alternativnímu zpracování a to hlavně do šperků. Ráda využívám staré téměř zapomenuté techniky za použití moderních materiálů a vytvářím tak jedinečné kousky. V poslední době jsem zcela podlehla těm malým zakulaceným věcem, které mě také již v dětství tak strašně fascinovaly v babiččině šuplíku - KNOFLÍKŮM. Zapojuji je jak do své tvorby z přízí, tak i využívám samostatně pro tvorbu rozličných šperků u potahovaných knoflíků.  

Potahované knoflíky

Text připravuji...


Micro Macramé - Drhané šperky

Při procházení zahraničních serverů mě úplně nadchla tato technika a vše co se s její pomocí dá vyrobit. Vzhledem k mé předchozí práci s korálky jsem chtěla tyto kouzelné třpytivé a lesklé drobnosti vložit i do mé drhané práce a věřím že se podařilo. Všechny mé drhané šperky jsou mé vlastní originální návrhy, které jsem sama vymyslela. Jinde je tedy nekoupíte...

K výrobě bižuterie používám speciální silonové šňůrky, které se v zahraničí hojně využívají pro tuto techniku, japonský rokajl té nejvyšší kvality (Miyuki Delica) a kvalitní broušené korálky. Právě díky broušeným korálkům se mé šperky stávají ještě výjimečnějšími, jelikož se na světle nebo na slunci krásně lesknou a třpytí (což na fotkách bohužel není moc znát). Konečné uzlíky jsou pro jistotu zakápnuty lepidlem, aby nemohlo dojít k rozvázání uzlíku a poškození šperku.

Najdete u mne několik základních návrhů, u nichž si můžete zvolit vždy z různých barevných provedení. Každý návrh má své jméno a tak je jednoduše identifikovatelný. Pokud jste si v obchůdku našli vzor, který chcete, ale není v nabídce v takové barvě, která by se vám líbila, mohu pro vás vyrobit šperk na přání. Stačí se mi ozvat poštou a určitě se domluvíme.


Informace

Zboží je baleno do dárkového organzového pytlíčku, a je tedy jednoduché je použít i jako originální dárek.

Nejsem plátce DPH! 

Fakturu vystavuji v elektronické podobě a najdete ji zde na Fleru, kde ji vystavím po obdžení platby a vy si ji můžete kdykoli vytisknout. Pokud si přejete se zbožím obdržet vytištěnou fakturu, napište to prosím do poznámky k objednávce.  

Pro Slovenské zákazníky mám účet ve Fio Bance, tedy bez poplatků za převod.

Pokud si objednáte současně z prodejního profilu Aini materiál (materiál k drhání a další tvorbě) zaplatíte jen jedno poštovné.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno doporučeně českou poštou nebo Zásilkovnou a baleno v bublinkové obálce. V Brně se dá domluvit na osobním předání, v tomto případě není samozřejmě třeba hradit poštovné. Pokud máte zájem o osobní předání, napište to, prosím, jako zprávu k objenávce. Jinak bude zboží automaticky po uhrazení ceny a poštovného odesláno.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
3
2
1
Barevné
hematitová
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Aini

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--