Profil uživatele
Aini
Prodávající
Brno
Registrace: 15.3.2008

 

Vítám Vás ve svém obchůdku a přeji krásné pokoukání.


Něco o mé tvorbě

Již na základní škole jsem se věnovala drobným činostem jako je pletení bavlnkových náramků, korálkování, drhání a dalším podobným. Před pár lety jsem se začela více věnovat tvorbě ketlované bižuterie a hlavně šitým šperkům... nyní mě ale zcela pohltila tvorba vlastní drhané bižuterie.

 

Micro Macramé - Drhané šperky

Při procházení zahraničních serverů mě úplně nadchla tato technika a vše co se s její pomocí dá vyrobit. Vzhledem k mé předchozí práci s korálky jsem chtěla tyto kouzelné třpytivé a lesklé drobnosti vložit i do mé drhané práce a věřím že se podařilo. Všechny mé drhané šperky jsou mé vlastní originální návrhy, které jsem sama vymyslela. Jinde je tedy nekoupíte...

K výrobě bižuterie používám speciální silonové šňůrky, které se v zahraničí hojně využívají pro tuto techniku, japonský rokajl té nejvyšší kvality (Miyuki Delica) a kvalitní broušené korálky. Právě díky broušeným korálkům se mé šperky stávají ještě výjimečnějšími, jelikož se na světle nebo na slunci krásně lesknou a třpytí (což na fotkách bohužel není moc znát). Konečné uzlíky jsou pro jistotu zakápnuty lepidlem, aby nemohlo dojít k rozvázání uzlíku a poškození šperku.

Najdete u mne několik základních návrhů, u nichž si můžete zvolit vždy z různých barevných provedení. Každý návrh má své jméno a tak je jednoduše identifikovatelný. Pokud jste si v obchůdku našli vzor, který chcete, ale není v nabídce v takové barvě, která by se vám líbila, mohu pro vás vyrobit šperk na přání. Stačí se mi ozvat poštou a určitě se domluvíme.

 

Při objednání 2 kusů šperků z jedné sady je sleva na tyto šperky 7%.
Při objednání 3 kusů šperků z jedné sady je sleva na tyto šperky 10%.

Zboží je baleno do dárkového látkového pytlíčku a je tedy jednoduché jej použít i jako originální dárek.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno doporučeně českou poštou a baleno v bublinkové obálce. V Brně se dá domluvit na osobním předání, v tomto případě není samozřejmě třeba hradit poštovné. Pokud máte zájem o osobní předání, napište to, prosím, jako zprávu k objenávce. Jinak bude zboží automaticky po uhrazení ceny a poštovného odesláno.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
498678
9.4.2016 Obchůdek jsem doplnila o dalších 16 úžasných barev provázku, který používám pro své drhané šperky. Pokud tedy hledáte vhodný materiál i pro svůj projekt, můžete vybírat. :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.