Nově otevřen obchůdek výhradně s materiálem, zde najdete i přemístěné C-lon provázky z tohoto profilu, kdyby jste je zde postrádali. Profil: Aini materiál
Profil uživatele
Aini
Prodávající
Brno
Registrace: 15.3.2008

Vítám Vás ve svém obchůdku a přeji krásné pokoukání.

Aktuálně!
C-lon provázky hledejte v mém novém materiálovém obchůdku Aini materiál, kde již brzy najdete další materiál pro tvoření, jako kabošony, minerály a mnohé další!


Něco o mé tvorbě

Již na základní škole jsem se věnovala drobným činostem jako je pletení bavlnkových náramků, korálkování, drhání a dalším podobným. Před pár lety jsem se začela více věnovat tvorbě ketlované bižuterie a hlavně šitým šperkům... nyní mě ale zcela pohltila tvorba vlastní drhané bižuterie.


Micro Macramé - Drhané šperky

Při procházení zahraničních serverů mě úplně nadchla tato technika a vše co se s její pomocí dá vyrobit. Vzhledem k mé předchozí práci s korálky jsem chtěla tyto kouzelné třpytivé a lesklé drobnosti vložit i do mé drhané práce a věřím že se podařilo. Všechny mé drhané šperky jsou mé vlastní originální návrhy, které jsem sama vymyslela. Jinde je tedy nekoupíte...

K výrobě bižuterie používám speciální silonové šňůrky, které se v zahraničí hojně využívají pro tuto techniku, japonský rokajl té nejvyšší kvality (Miyuki Delica) a kvalitní broušené korálky. Právě díky broušeným korálkům se mé šperky stávají ještě výjimečnějšími, jelikož se na světle nebo na slunci krásně lesknou a třpytí (což na fotkách bohužel není moc znát). Konečné uzlíky jsou pro jistotu zakápnuty lepidlem, aby nemohlo dojít k rozvázání uzlíku a poškození šperku.

Najdete u mne několik základních návrhů, u nichž si můžete zvolit vždy z různých barevných provedení. Každý návrh má své jméno a tak je jednoduše identifikovatelný. Pokud jste si v obchůdku našli vzor, který chcete, ale není v nabídce v takové barvě, která by se vám líbila, mohu pro vás vyrobit šperk na přání. Stačí se mi ozvat poštou a určitě se domluvíme.


Informace

Při objednání 2 kusů šperků z jedné sady je sleva na tyto šperky 7%.
Při objednání 3 kusů šperků z jedné sady je sleva na tyto šperky 10%.

Zboží je baleno do dárkového látkového pytlíčku a je tedy jednoduché je použít i jako originální dárek.

Nejsem plátce DPH! 

Fakturu vystavuji v elektronické podobě a najdete ji zde na Fleru, kde ji vystavím po obdžení platby a vy si ji můžete kdykoli vytisknout. Pokud si přejete se zbožím obdržet vytištěnou fakturu, napište to prosím do poznámky k objednávce.  

Pro Slovenské zákazníky mám účet ve Fio Bance, tedy bez poplatků za převod.

Pokud si objednáte současně z prodejního profilu Aini materiál (materiál k drhání a další tvorbě) zaplatíte jen jedno poštovné.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno doporučeně českou poštou a baleno v bublinkové obálce. V Brně se dá domluvit na osobním předání, v tomto případě není samozřejmě třeba hradit poštovné. Pokud máte zájem o osobní předání, napište to, prosím, jako zprávu k objenávce. Jinak bude zboží automaticky po uhrazení ceny a poštovného odesláno.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
713985
10.4.2018 Právě jsem otevřela svůj nový obchod věnující se výhradně materiálu. Tam již najdete i všechny provázky, které jsem vystavovala zde. https://www.fler.cz/shop/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.