Poštovné ZDARMA u objednávek do České republiky nad 1000 Kč, na Slovensko nad 2000 Kč!
Profil uživatele
Aini materiál
Prodávající
Brno
Registrace: 9.4.2018

Vítám vás v mém nově otevřeném obchůdku s materiálem!

Nově! Poštovné ZDARMA u objednávek do České republiky nad 1000 Kč, na Slovensko nad 2000 Kč!

Proč obchod s materiálem?
Sama vyrábím drhané šperky (najdete je na mém hlavním profilu Aini) a stále je na českém trhu pro mou práci malý výběr a nedostatek kvalitního materiálu. Má práce vyžaduje materiál trochu specifický, ale myslím, že se najdou i další s podobným problémem. A tak jsem se rozhodla, se o svůj materiál podělit, nakoupit jej trochu více a nabídnout jej dál do světa. Může se totiž hodit i dalším šperkařkám a tvořivým lidem, ne jen těm kteří propadli kouzlu uzlíků.

Co v obchůdku tedy najdete?
Hlavně kvalitní návlekový materiál - silonové provázky C-lon, kabošony a korálky z minerálů a drahých kamenů, skleněné kabošony, různé spojovací díly, ozdobné knoflíky a věřím, že brzy i další drobnosti primárně právě pro práci z provázků. Myslím ale, že s velkým množstvím kabošonů si přijdou na své i výrobci šperků z cínu, šitých šperků z korálků a další. 

Chybí vám něco?
Pokud byste měli zájem o něco konkrétního, co si myslíte, že by se do obchůdku hodilo a postrádáte to u mě k nákupu, budu ráda za vaše podměty a jestli to bude jen trochu možné, ráda vyhovím.

 

Podrobněji o zboží

C-lon
Nylonový provázek vyrobený z nekonečného vlákna. Kroucený je ze tří nití. Provázek má speciální povrchovou úpravu, která je nanášena až po smotání vlákna, ta provázek chrání a drží navíc pěkně pohromadě, takže se samovolně nerozmotává a netřepí. C-Lon není voskovaný provázek.Tloušťka provázku je cca 0,5 mm. 

Minerály a drahé kameny
V této sekci mi nejde o to nabízet primárně drahé a vzácné kameny. Ráda bych se soustředila na zlatou střední cestu a tedy kameny, které nejsou sběratelskými kousky, ale jsou krásné a efektní do šperků a doplňků. Věřím, že krásu kamene netvoří jeho vzácnost a často tedy i vysoká cena, ale krása a kresba konkrétního kusu a vhodnost pro jeho využití. Najdete tedy u mě kameny čistě přírodní a stejně tak i dobarvované nebo syntetické. U kamenů, kde si jsem jista jejich původem a úpravou tedy tuto informaci naleznete.

 

Informace

Poštovné ZDARMA u objednávek do České republiky nad 1000 Kč, na Slovensko nad 2000 Kč!

Nejsem plátce DPH! 

Fakturu vystavuji v elektronické podobě a najdete ji zde na Fleru, kde ji vystavím po obdžení platby a vy si ji můžete kdykoli vytisknout. Pokud si přejete se zbožím obdržet vytištěnou fakturu, napište to prosím do poznámky k objednávce.  

Pro Slovenské zákazníky mám účet ve Fio Bance, tedy bez poplatků za převod.

Pokud si objednáte současně z prodejního profilu Aini (mé originální drhané šperky) zaplatíte jen jedno poštovné.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno doporučeně českou poštou a baleno v bublinkové obálce. Náchylné zboží (kameny a podobné) ještě jednotlivě obaleno bublinkovou fólií. Zboží odesílám co nejdříve po připsání částky na můj účet (nejpozději do tří pracovních dnů).
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
730618
22.6.2018 A opět spouta novinek: krásné jemné růženíny hlavně oválky ale i kapky, barvené kulaté acháty, labradority ve tvaru kapky a malé kabošonky onyxů ve žluté a hnědé barvě.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.