Domů Profil prodejce ainov
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Sumvald, ČR
  • 17 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 125
Aktivita: aktivní
Prodáno: 17
Registrace: 11.11.2012
Město: Sumvald
Stát: ČR

ainov

/ Prodávající
Novinky
175923
1.9.2013 Dne 6. září od 9 - 18 hodin se bude konat na Dolním náměstí Flér Jarmark. Tohoto jarmarku se zúčastním jako prodejce a proto Vás všechny zvu na tuto jedinečnou událost.

dobrý den, jsem potěšena za Váš čas, který věnujete mému profilu. Jmenuji se Anna a ráda vytvářím různé výrobky jak z hlíny, tak barev. Při dnešní hektické době je to útěk do zasněného prostředí, které si při této tvorbě vytvářím. Budu vděčna za každou zprávu, za každé srdíčku a případně za Váš nákup   . Ještě jednou zdravím a.n. 

 

 

 

 

dobrý den, dovolte abych se Vám představila, jmenuji se Anna a  ve volných chvílích ráda tvořím, maluji své představy, sny. Nejraději mám hlínu - z této vytvářím různé mísky, mísy, korbely, kachle  - mám ráda historii a to se také odráží od mé práce. Spolu se svým manželem Ivanem pak tyto výtvory pálíme ve své vlastní peci - vždy se těšíme, jak to dopadne tentokrát, co veliká teplota s výrobkem udělala. Pokud Vás moje výtvory osloví, budu ráda jak za malé srdíčko, tak za každou zprávu, případně Váš nákup.   Zboží vždy zasílám ihned po zaplacení  - pokud je to keramika tak přidávám  křehké, kde poplatek je 25,-Kč.

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od ainov

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--