Domů Profil prodejce Akoča a Ufola
Sdružení Čtyřlístek
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Havířov - Šumbark, ČR
  • 3284 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (728) 100%
Nadšenci: 1623
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3284
Registrace: 7.12.2010
Město: Havířov - Šumbark
Stát: ČR
Důležitá informace: Sleva 50 % na vybrané zboží. Zboží je označeno v názvu: Za polovinu!!!!!!!!

Akoča a Ufola

/ Prodávající
Novinky
1016788
26.7.2022 Novinky: vázičky s kytičkami, kočky a ptáčci

 

Vítáme Vás!

Říkáme si  akoča- Alena Cholastová Kočanová a  ufola - Pavlína Pavlínová. Keramiku děláme už hodně dlouho, ale naše společná dílna vznikla v roce 2010.

Od té doby sedíme spolu v naší malé dílně a zatím nás nepoložily ani neustále pokažené pece, zima v dílně, vedro v dílně, vytopená dílna, nemoci, děti, vnoučata, manželé...

Rády vyhovíme i zákazníkům, kteří mají speciální požadavky, jako např. tyto kachlíky do kuchyně 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se, jak naše naušničky sluší...bogy...

 

 

 

 

 

 

Faktury za zakoupené zboží najdete vždy u vyřízené objednávky.Pokud chcete fakturu vložit do balíčku, prosíme, upozorněte nás!

 

 

 

7.10.2012   22:10

 

TOPlist

 

 

Možná se Vám zdá poštovné vysoké, ale posíláme keramiku a tak  se k základnímu poštovnému připočítává pojištění za křehké.  Pokud se zboží nemusí balit do krabice ( drobnosti) a vejdou se do bublinkové obálky, cena se upravuje a platíte cenu jako za dopis. V případě, že zboží potřebujete poslat do druhého dne, využijeme službu České pošty: Balík do Ruky , ale cena se navýší o tento příplatek. To samé platí i v případě, že chcete zboží poslat na Dobírku, i tam se cena navýší o příplatek za tuto službu.

Zboží můžeme poslat i do jiné země, poštovné se pak přepočítá podle ceníku České pošty a podle hmotnosti, proto cena za poštovné je u zboží spíš orientační.

Děláme všechno pro to, aby se naše výrobky k Vám dostaly v neporušeníém stavu. Proložíme polystyrenem, obalíme papírem, ucpeme všechna volná místa.

Pokud se Vám stane, že se zboží při přepravě poškodí, můžete to reklamovat na Vaší poště. V tom případě s Vámi pracovnící pošty sepíšou reklamaci, Vy musíte donést celý balík, včetně všech proložek a balícího materiálu. 

Poštovné vypočítáváme podle aktuálního ceníku České pošty.

Rády Vám uděláme zboží podle Vašich představ, ale vzhledem k tomu, že toto zboží může být specifické a pro jiné zákazníky nevhodné, tudíž neprodejné, budeme toto zboží vyrábět až po obdržení platby na náš účet.

 

Způsob dopravy
Balíčky balíme co nejpečlivěji,posíláme s příplatkem za KŘEHKÉ Do zemí EU je poštovné orientační, vypočítávat ho budeme individuálně podle hmotnosti
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Top nominace
Zboží

Další zboží od Akoča a Ufola

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--