Domů Profil prodejce ALDEA
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 9, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 3.5.2011
Město: Praha 9
Stát: ČR

ALDEA

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Milé zákaznice/fanynky kreativního světa!

Ano, jste to pravě vy, pro které mne baví tvořit. Nadšenců a příznivců tvoření z fima či chcete-li  polymerové hmoty je spousty, nicméně každý tvořitel dodá výrobkům osobitý nádech a každá z vás si v něm najde svůj styl.

Mne Fimo hmota vtáhla do svého světa zhruba před rokem a půl, kdy jsem si koupila první kreativní sadu a zkoušela, zda-li mne to bude bavit. Vzhledem k tomu, že již od útlého věku jsem se věnovala "po domácku" činnostem jako je pletení a šití, tato činnost mi též nebyla cizí. Dlouhá léta jsem se věnovala krasobruslení a když přišly zdravotní potíže, hledala jsem příslušný ekvivalent.

Fimo je výborný kamarád na zimní a mrazivé večery, a náš vztah se stále prohlubuje, ačkoliv někdy velmi rád odporuje a z předem očekávaného vzoru vyjde úplně něco jiného ......ale to mne na tom  právě velmi baví. Moje výrobky nejsou prvoplánové a většinou vznikají až při tvoření konkrétního vzoru. Každý šperk je originál.

V dubnu tohoto roku jsem se účastnila výstavy Prague Patchwork, který je zaměřen především na látky vhodné pro patchwork, nicméně je možné, že jsem již některé z vás potkala osobně.

V opačném případě Vám přeji příjemnou prohlídku a budu se těšit na Vaše komentáře, objednávky či doporučení.

Vaše

Aldea

Způsob dopravy
Ceskou postou v bublinkove obalce
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ALDEA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--