Profil uživatele
aleale
Prodávající
Železný Brod
Registrace: 28.7.2009

Vítejte!
Chcete-li zvědět, kdo se skrývá pod značkou "aleale", pak vás zvu k přečtení tohoto rozhovoru .


A tudy prosím do krámku: Náhrdelníky ,Náramky, Náušnice,Přívěšky ,Prstýnky ,Přívěšky k náušnicím ,samotné korálky- vinutky ,skleněné objekty a obrázky


Zde pak můžete navštívit galerii toho, co už je prodáno: KUK


Mám taky velkou radost, když se na mě někdo obrátí se speciálním přáním, jsou to pro mě motivující výzvy, které mě posouvají dál, a tak neváhejte a přejte si možné i nemožné, jsem tu přece pro vás!
Jsem vděčná za zpětnou vazbu, nejlépe formou hodnocení.


Předem moc děkuju.


P.S.: pokud nemáte zájem o hotové šperky, ale bavilo by vás tvořit z jednotlivých aleale korálků vlastní věci, zvu vás tímto do klubu za tímto účelem založeným, prosím vstupte.


Zboží posílám doporučeně Českou poštou. Náhrdelníky a náramky jsou zabaleny v dárkových krabičkách. Ostatní zboží, náušnice nebo přívěšky, dávám do dárkových organzových pytlíčků. Zboží je probaleno bublinkovou fólií a posíláno ve vypolstrované obálce. Obvykle zboží posílám nejdéle do 2 dnů od objednání

Aleale v aktuálním květnovém vydání britského Vogue :

aleale v květnovém (2015 ) britském Vogue

 
Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně Českou poštou. Náhrdelníky a náramky jsou zabaleny v dárkových krabičkách. Ostatní zboží ,náušnice nebo přívěšky,dávám do dárkových organzových pytlíčků. Zboží je probaleno bublinkovou fólií a posíláno ve vypolstrované obálce. Obvykle zboží posílám nejdéle do 2 dnů od objednání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.