Domů Profil prodejce Alimdul1
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 5, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 5
Aktivita: -
Registrace: 20.6.2011
Město: Praha 5
Stát: ČR

Alimdul1

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

 

ZDRAVÍM VŠECHNY NADŠENCE KREATIVNÍHO SVĚTA,

ještě jednou vítejte na mém profilu. Registrovala jsem se už před časem, ale nezbývá mi po mojí tvorbě už moc času na nic jiného a proto jsem stránky na fléru zanedbávala, ale teď se pokusím to napravit.

Jsem velmi kreativní člověk. Miluji barvy a hlavně polymerovou hmotu. Jelikož jsem na mateřské, mám velmi málo času, znáte to, dvě děti a k tomu malí ďáblíci, mě často inspirují, ale i vyčerpají, i tak se snažím najít čas na tvorbu mých srdcových záležitostí.

S vlastní výrobou jsem začala tak před pěti lety, to jsem se věnovala hlavně korálkům a výrobou korálkových šperků, které jsem v té době obdivovala. Vyrobila jsem několik náhrdelníků a náramků, které se rozutíkaly do celé Prahy a dále. V dnešní době se více zajímám o již zmíněnou polymerovou hmotu ve více formách a podobách. Doma mám několik krásných výrobků, které čekají jen na své budoucí majitele, a doufám, že díky www.fler.cz najdou jednou svého nositele.

Z úvodu jste zjistili, že se věnuji hlavně šperkům. Ano je to pravda. Mými srdcovými výrobky jsou hlavně šperky a to všeho druhu jak náhrdelníky a náramky, tak i náušnice a drobné přívěsky nebo pásky. V mém repertoáru je v dnešní době už mnoho zajímavých a netradičních věciček a čím čas plyne, tím se do proudu řeky „Čas“ dostávají nové a nové výrobky. 

Za podporu bych chtěla poděkovat svému manželovi a kamarádkám, kterým se mé výrobky velmi líbí a kteří věří, že mé výrobky jednou půjdou do světa.

Přeji všem návštěvníkům krásné dny a doufám, že na mém profilu nejste naposled a že jsem Vás alespoň trošičku zaujala.

 

Způsob dopravy
po zaplacení na účet-doporučeně Českou poštou- nejpozději do týdne,,v bublinkové obálce,při větší objednávce nebo zboží v kartonové krabici. V případě Prahy možno domluvit osobní odběr.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Alimdul1

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--