Profil uživatele
.Almárka.
Prodávající
PRAHA 8
Registrace: 6.2.2011

 

 

 

Vítám Vás v .Almárce.

 

Jmenuju se Pavla.

Odmala jsem byla šídlo, pořád jsem něco kutila ,šila, háčkovala ,otravovala maminku s nápady,s dědou vyřezávala o prázdninách v jeho voňavé dílničce dřevěné výrobky, vymýšlela nevymyšlené , a to mi zůstalo.

Na základce jsem chtěla být keramičkou, zubařkou, pak mě okouzlila profese sklářů , toužila jsem chodit do malířského ateliéru ,kam jsem koukala suterénním okýnkem, když jsem šla kolem Armaďáku.

Nic z toho se mi nesplnilo. Vystudovala jsem technickou školu, matematika mě vždy bavila. Jako protipól mi zůstala láska k umění. Pravdou je, že jsem asi na 15 let trochu zaspala, ale najednou se mi zase vrátilo nutkání mít za sebou hmatatelné výsledky mého snažení.

Vyrábím všechno, co se mi líbí a netrvá moc dlouho (jsem dost netrpělivá). Také jsem nerada svázaná přesným postupem , návodem typu kolik oček,tolik řádků.....prostě nic moc přesného. Nejraději uplatňuju volnou tvorbu , žádný výrobek neumím udělat přesně dvakrát stejný. Asi je to moje lenost, nebo odraz mojí neklidné duše.Kdo ví.

Jsem taky už mamka dvou holčiček, které jsem si moc přála. Starší dcera dorostla do let, kdy si chce sama šít na sebe originální modely, mladší začíná s minipolštářky. V mém obchůdku se objeví i jejich tvorba pod značkou PF.

Prostě jsme tvořivé holky a dělá nám to radost . Pokud potěšíme i Vás, budeme moc rády.

V poslední době jsem kvůli menší dcerce zařadila sortiment čelenek. Udělala jsem jednu jen tak, protože mě zaujalo splétání stuh. A protože se hrnuly objednávky spolužaček k narozeninám, svátku  atd., tak jsem jich udělala více, než jsem původně zamýšlela. Čelenky mi připomínají ruské carevny, což asi naše děti už neznají. Snad proto se holčičkám líbí, a  třeba pobaví i Vás.

Po delším rozmýšlení jsem se odhodlala k nabídnutí nádherných pastelů  rodinného přítele akademického malíře Jaroslava Černého.

Svět jeho barevných krajin plných energie mě stále a stále okouzluje.

Je zajímavé, jak autor svým netradičním pojetím holandkého pastelu a rovněž formátu obrazů předběhl svou dobu.

Přeji příjemný zážitek

 

 

 

 

 

 

 

Další si o mě můžete přečíst na blogu :

 

https://www.fler.cz/blog/z-klubu-co-takhle-prostorove-vyraznejsi-5

___________________________

 

 

Pavla / .Almárka.

https://www.fler.cz/almarka-almara

 

 

Způsob dopravy
Zasílání výrobků Českou poštou ,tarif dle hmotnosti zásilky.Většinou je to doporučená zásilka za 37 Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
218662
1.1.2014 Bohužel v současné době nic nenabízím , ale brzo to zase napravím .
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.