Profil uživatele
Amoati
Prodávající
Praha 4
Registrace: 22.1.2018

Máma chce bejt šik aneb baby proof bižu!

Amoati sice zní jako Mámo, tati!, ale je to výraz, který moje malá dcerka používá pro malování. Moje tvorba sice s malováním moc nesouvisí, i tak jsem si tohle kouzelné originální slovo vypůjčila pro svůj obchůdek, protože stejně jako malování mé dcery jsou i mé výtvory hravé, barevné a radostné Úsměv

Mnoho nás, maminek, odkládá s příchodem dětí své oblíbené šperky, protože jejich všetečné ručky za ně rády tahají, ochutnávají a natahují, takže často hrozí zkáza šperku nebo zranění jeho nositelky. Naštěstí existuje řešení. Kousací nebo kojící korále nejsou sice žádnou novinkou, ale okouzlila mě kombinace silikonu a dřeva a náhrdelníků už mám tolik, že bych se o ně ráda podělila. 

Kousací korále jsou výrazným doplňkem a zároveň praktickou, bezpečnou a vkusnou pomůckou pro zabavení vaší ratolesti, která je vhodná i k masáži dásní při prořezávání zoubků a rozvíjení hmatových vjemů. V nabídce najdete i kroužky určené přímo jako kousátka pro vaše malé objevitele rozmanitostí světa.

Vše je vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů, certifikovaných podle normy EN 71: potravinářského silikonu bez BPA, ftalátů a těžkých kovů a přírodního nelakovaného dřeva, ošetřeného olivovým olejem. Korálky jsou navlečené na saténové šňůrce, kterou není možné překousnout ani přetrhnout. Náhrdelníky jsou opatřené bezpečnostním uzávěrem, který při silnějším tahu povolí a zabrání tak zranění nosící osoby.

Každý kousek dodám ve vlastnoručně vyrobeném dárkovém pytlíčku.

Mějte prosím na paměti, že náhrdelníky nejsou určeny jako hračka pro děti, nenechávejte s nimi tedy své ratolesti bez dozoru!

Pro šik mámy a spokojené ratolesti. Ať barvy, radost a hravost světem vládnou!

Markéta

Způsob dopravy
Zásilky posílám jako doporučené psaní Českou poštou. Pokud chcete zásilku poslat obyčejně na svoji zodpovědnost, napište mi prosím při nákupu zprávu. Pro zájemce nabízím osobní předání v Praze. K ceně si nepočítám balné, z ekologických důvodů “recykluji” již použité obalové materiály a zboží odesílám udržitelným způsobem :-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
695497
3.2.2018 ČP od 1. 2. zdražila doporučené psaní, zohledňuji tuto skutečnost v ceně poštovného. Zájemcům nabízím odeslání také obyčejně (při objednávce napište zprávu) nebo osobní předání v Praze :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.