Profil uživatele
AndreaD.
Andrea Dvořáková | prodávající
Brno
Registrace: 22.1.2008

Všechny pytlíky, utěrky, kapesníky, noční košile, zástěry, povlaky na polštáře i tašky ručně vyšívám. 

A jak celý ten proces vypadá? 

Cesta k hotovému výrobku je dlouhá. Na začátku je inspirace, především přírodou. Nejčastěji mou vlastní zahrádkou.

Po té následuje kresba - návrh - stylizace. Hotová kresba se obtáhne tzv. modrou tužkou (transfer) a pomocí žehličky se přenese na látku.

 Zajimavou části, ale docela náročnou, je výběr bavlnek. Často nemám po ruce ty, co zrovna potřebuji. Jedno přadénko zelené bavlnky vypotřebuji na zhruba dva malé heřmánkové povlaky. Na výšivku levandule využívám ombré bavlnky znatelně dražší. Jedno přadénko - jeden povlak na polštář. 

Předchystanou látku vypnu na vyšívacích kruzích a následuje moje nejoblíbenější část - samotné vyšívání. Po vyšití příjde na řadu šití. 

A celý tento proces trvá několik hodin, dnů, u složitějších věcí i týdnů. Ovšem má blahodárné účinky na psychiku. Ruční výšivka je pomalá, titěrná práce, která uklidňuje mysl. Poslouchám u ní hudbu nebo audioknihy. Často vyšívám na zahradě.

Věřím, že výšivky z mých rukou jsou naplněny spoustou pozitivní energie jako jsou zpěvy ptáků, tepla slunce, čerstvého vzduchu, příjemné hudby, vůně kávy, levandule či jen čerstvého vzduchu po dešti. To vše bych Vám ráda předala.

Tak snad se mi to trochu daří.  

 


 

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám Českou poštou do 2 dnů od přijetí platby. Při nákupu nad 2000 poštovné a balné zdarma. Čtěte pozorně obchodní podmínky uvedené níže.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Andrea Dvořáková, IČO 86947281 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/andread. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. února 2017.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
780350
18.1.2019 Novinky! Bavlněné pytlíčky s motivem heřmánku, hlaváčku a jarních bylinek: https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.