Domů Profil prodejce Anebra
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Tachov, ČR
  • 265 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (44) 100%
Nadšenci: 436
Aktivita: aktivní
Prodáno: 265
Registrace: 5.1.2011
Město: Tachov
Stát: ČR

Anebra

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

Dobrý den,

vítám vás na stránkách našeho malého obchůdku. Jmenuji se Petra a od úrazu se pohybuji světem na čtyřech kolech. Ruce mám však v pořádku a nerada  je skládám jen tak do klína. A protože moje maminka je na tom podobně, pleteme a šmodrcháme teď společně košíky z pedigu, malujeme bedýnky a vyrábíme nejrůznější drobnosti. A taky obdivujeme všechny úžasné a šikovné lidičky zde na Fléru, kteří nás inspirují a přivádějí krok po krůčku k dalším krásným a zajímavým technikám.

Takže - děkujeme všem za motivaci k dalšímu tvoření, za přátelskou podporu,ale i třeba jen za letmé zastavení a krátký pozdrav. Moc si toho vážíme.

Mějte se krásně. Petra a Anežka

P.S. Protože většina zde vystavených výrobků už má svého majitele, může se stát, že zboží. které vás zaujme, se bude ve výsledku drobně lišit od původního originálu. O těchto změnách bychom vás informovali vnitřní poštou. Děkujeme za pochopení.

 

 

Vaza

 

 

 

Způsob dopravy
Doprava Českou poštou. Výše poštovného je nově podle rozměrů balíku, takže uvedené ceny poštovného u jednotlivých položek v našem obchůdku budeme ještě upřesňovat. Doporučujeme u zboží z proutí i u dekorací z vodního skla příplatkem za Křehké (pro lepší zacházení při přepravě). Možný je i osobní odběr buď přímo v Tachově nebo v Plzni. Vámi vybrané zboží se budeme snažit zabalit co nejlépe,aby k vám vše dorazilo v pořádku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Anebra

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--