Profil uživatele
Anebra
Prodávající
Tachov
Registrace: 5.1.2011

 

 

Dobrý den,

vítám vás na stránkách našeho malého obchůdku. Jmenuji se Petra a od úrazu se pohybuji světem na čtyřech kolech. Ruce mám však v pořádku a nerada  je skládám jen tak do klína. A protože moje maminka je na tom podobně, pleteme a šmodrcháme teď společně košíky z pedigu, malujeme bedýnky a vyrábíme nejrůznější drobnosti. A taky obdivujeme všechny úžasné a šikovné lidičky zde na Fléru, kteří nás inspirují a přivádějí krok po krůčku k dalším krásným a zajímavým technikám.

Takže - děkujeme všem za motivaci k dalšímu tvoření, za přátelskou podporu,ale i třeba jen za letmé zastavení a krátký pozdrav. Moc si toho vážíme.

Mějte se krásně. Petra a Anežka

P.S. Protože většina zde vystavených výrobků už má svého majitele, může se stát, že zboží. které vás zaujme, se bude ve výsledku drobně lišit od původního originálu. O těchto změnách bychom vás informovali vnitřní poštou. Děkujeme za pochopení.

 

 

Vaza

 

 

 

Způsob dopravy
Doprava Českou poštou. Výše poštovného je podle váhy a u zboží z proutí i u dekorací z vodního skla je vždy s příplatkem za Křehké (pro lepší zacházení při přepravě). Možný je i osobní odběr buď přímo v Tachově nebo v Plzni. Vámi vybrané zboží se budeme snažit zabalit co nejlépe,aby k vám vše dorazilo v pořádku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.