Domů Profil prodejce Anna Rei
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Caernarfon,
  • 608 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (346) 100%
Nadšenci: 1522
Aktivita: aktivní
Prodáno: 608
Registrace: 17.1.2010
Město: Caernarfon
Stát:

Anna Rei

/ Prodávající
Novinky
678146
1.12.2017 Již nepřijímám objednávky na doručení do Vánoc (týká se prstenů na objednávku), pouze cca na polovinu ledna. Děkuji za pochopení.

Jmenuji se Anna Reindlová a věnuji se navrhování a výrobě šperků ze stříbra a minerálů. Mou oblíbenou technikou je wire-wrapping - omotávání a proplétání drátů různých průměrů. Tuto techniku na fleru i vyučuji v online kurzech.

V březnu tohoto roku jsem se přestěhovala do severoanglického města Gateshead.

Inspirací v mé tvorbě je několik a mohlo by se zdát, že se vzájemně vylučují. V 1. řadě je to styl Art deco, geometrie, věda, matematika, v 2. řadě Art nouveau a jemné přírodní motivy. Na oba tyto historické styly se dívám očima designéra a snažím se docílit jejich estetiky pomocí moderních šperkařských technik a mé milované práce s drátem.

Výjimečně dotáhnu tyto dva protipóly až do svých extrémů - vyrobím buď surově organický šperk, nebo naopak vysloveně moderní minimalistický kousek. Nesnažím se to v sobě urovnat a dodržet poučky o nutnosti jednoty stylu - nebyla bych to já.

image

Šperkařskou techniku se stále učím a moje šperky se proto stále zdokonalují a vyvíjejí. Baví mě experimentovat a hledat kde jsou hranice práce s danými materiály. Proto je většina mých šperků neopakovatelnými originály.

Vyrábím ale i jednodušší prstýnky, které není problém vyrobit znovu, jednoduché šperky s kameny a snubní prsteny na zakázku.

Pokud vás zajímá, co pro vás mohu vyrobit, přečtěte si sekci Práce na zakázku (viz záložky výše).

 

Moje práce se stříbrem se řídí výhradně britskými zákony. Nově vyrobené šperky jsou tedy neznačené (nebo značené pouze ryzostní značkou) až do váhy 7,78 g.

Starší šperky (vyrobené v ČR) do 3g jsou označeny ryzostní značkou, šperky nad 3g jsou označeny výrobní značkou a státním puncem. Seznam platných puncovních značek najdete zde.

Způsob dopravy
Šperky posílám prostřednictvím britské pošty, zabalené v dárkové krabičce a bublinkové obálce. Drobnější šperky vám mohou přijít rovnou do schránky, balíček je však vždy plně pojištěn. Fakturu vám pošlu na vyžádání, napište mi o ni do poznámky k objednávce.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Zboží

Další zboží od Anna Rei

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--