Domů Profil prodejce Anna Rei
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Caernarfon,
  • 611 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (347) 100%
Nadšenci: 1477
Aktivita: aktivní
Prodáno: 611
Registrace: 17.1.2010
Město: Caernarfon
Stát:

Anna Rei

/ Prodávající
Novinky
923183
27.12.2020 Milí přátelé a zákaznici,
jelikož se můj pobyt v Británii prodloužil a s novým rokem se finalizuje Brexit, rozhodla jsem se po dlouhém zvažování svůj prodej na Fleru ukončit. Individuální zakázky je stále možné domluvit, ale při dodání bude pravděpodobně potřeba zaplatit DPH.

Jmenuji se Anna Reindlová a věnuji se navrhování a výrobě šperků ze stříbra, zlata a minerálů. Nejčastěji vyrábím snubní a zásnubní prsteny na zakázku, ale ráda se pustím i do pstenů pro běžné nošení, náušnic, náramků a náhrdelníků.

V roce 2014 jsme se s manželem přestěhovali do Velké Británie. Nejprve jsme bydleli na severu (okolí Newcastle) a později jsme se přestěhovali do severního Walesu (okolí městečka Caernarfon - pokud jste viděli Korunu, tam je ten krásný hrad, kde byl Charles korunován jako velšský princ).
Bydlíme v malé vesničce s výhledem na moře a hory, kousek od pohoří Snowdonia a kousek od nádherných pláží a útesů.

Z osobního minibyznysu se stala malá rodinná firma - skoro se vším mi pomáhá manžel Martin Reindl.

Naše nejúspěšnější kolekce je založená na technice částečné retikulace s přídáním 18k zlata do stříbrného povrchu - kolekce Gold Chaos.

Další úspěšná kolekce jsou prsteny Rustic.

Více šperků a pohled pod pokličku:

Vzhledem k prodlouženému pobytu v UK a finalizaci Brexitu k 1.1. 2021 jsem se rozhodla víceméně uzavřít svůj obchod na Fleru.

Stále je možné domluvit individuální zakázky, ale je třeba počítat s tím, že dodání může déle trvat a při doručení bude pravděpodobně třeba zaplatit DPH.

Podmínky pro zakázky snad brzy doplním zde do profilu - až budu mít více informací o pravidlech, která se na tuto situaci budou vztahovat.

 

Způsob dopravy
Šperky posílám prostřednictvím britské pošty, zabalené v dárkové krabičce a bublinkové obálce. Drobnější šperky vám mohou přijít rovnou do schránky, balíček je však vždy plně pojištěn. Fakturu vám pošlu na vyžádání, napište mi o ni do poznámky k objednávce.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Zboží

Další zboží od Anna Rei

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--