Domů Profil prodejce Aqua
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Chocerady, ČR
  • 267 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (131) 100%
Nadšenci: 658
Aktivita: aktivní
Prodáno: 267
Registrace: 24.5.2010
Město: Chocerady
Stát: ČR

Aqua

/ Prodávající
Novinky
837135
14.10.2019 Novinky...

Jmenuji se Veronika a vítám vás v mém skleněném světě. Budu velmi ráda pokud se na chvilku zastavíte a třeba i napíšete pár řádek.

KALY

Fusingu a tiffany technice se věnuji skoro dvanáct let. Sklo pro mne není jen zábava a koníček, ale i ventil pro moji profesi. Značku Aqua nebo jen Q používám již několik let a s mými díly se můžete potkat v několika galeriích, zámcích nebo na výstavách. Dodávám do zahraničí od Slovenska, přes Rakousko, Irsko, Grónsko až po Ameriku, Ohňovou zemi a Čínu.

Motivy a nápady čerpám hlavně ze své fantazie, baví mne pohrávat si s tvary, barvami a zkoušet, co všechno mi sklo dovolí...

Část mé tvoby, věnované  čistě práci s tiffany technikou, najdete na profilu Aqua - tiffany.

 

Kategorie:

Skleněné Mísy

Šperky

 

 

Některé z výrobků jsou zároveň nabízeny i v galeriích či kamenných obchodech, proto se může stát, že vámi vybraná mísa či šperk budou prodány.Přestože se snažím nabídku aktualizovat, náhody se dějí. V takovém případě se vám do týdne pokusím vyrobit náhradní výrobek a pošlu vám jeho foto k posouzení.

Děkuji za návštěvu

Způsob dopravy
Zboží posílám Českou poštou (cena dle platného ceníku) jako doporučený nebo cenný křehký balík. Menší výrobky jsou zabaleny v obálce s bublinkovou fólií. Při objednávce více kusů platíte pouze jedno poštovné!
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Aqua

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--