Domů Profil prodejce aratinga
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 20 hodin.
  • Brno, ČR
  • 1191 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (410) 100%
Nadšenci: 1316
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1191
Registrace: 1.6.2011
Město: Brno
Stát: ČR

aratinga

/ Prodávající
Novinky
800245
8.4.2019 Ahojte, tak zase po čase nějaké ty novinky...to je tak, když vyhrajete v tombole bažanta, a pak se to zase nějak rozjede :-)!

Jak to všechno začalo a jak to chodí v peříčkové dílně...

//www.fler.cz/magazin/aratinga-vidim-svet-v-pestrych-barvach-1361

Pod značkou Aratinga najdete originální peříčkové náušnice, vlastnoručně doma na koleně vyrobené. Tento nápad vznikl tak, že jsem si jednoho dne vyrobila, pro mě velmi netypické růžové!! náušnice z pírek perličky, aby mně ladily k oblíbeným filcovaným dredům. Pak už to šlo ráz naráz. Nákup peříček a hromady komponentů, nákup náplastí na popálené prsty od tavné pistole a už se tvoří o106.

Při bližším nahlédnutí do, pro mě dosud neznámého, světa korálkových a šperkařských materiálů, které teď k výrobě potřebuji, jsem zjistila i spoustu nečekaných a překvapujících informací. Snad se mě budou v životě hodit.

Tak třeba už vím, že "takový ten trychtýřek na konec" se odborně nazývá kaplík!, nebo že "taková ta jehlička malá s očkem" je přeci ketlovací jehla. Takže se statečně snažím zorientovat v prostředí zamačkávacích rokajlů, kalot a šlupen a tvářit se v obchodě s korálky, že přesně vím, co chci a jak se to jmenuje.

No, po pravdě řečeno vyrábím kvanta nejrůznějších užitečných či (převážně) naprosto neužitečných výrobků už od dětství, ale do šperků jsem se nikdy nepouštěla, takže přece jen tak trochu premiéra. S každým kouskem si docela vyhraju, tak budu mít radost, když se vám u mě něco zalíbí. Zdravím z Brna pod přezdívkou Aratinga.

(Fotky dělám já + v profilu najdete taky některé od Tomáše Bezděka a Tomáše Siničáka). Díky patří modelkám Petře, Zuzce, Janě, Ditě a Maky, mno a jednomu modelovi taky, ten by měl zase řeči, že ho nikam nedám takže Tomáš do třetice Buchmajer taky nastrčil ucho....

Pozor, pozor, koukněte také sem na naše indická dřevěná razítka: //www.fler.cz/drevena-razitka.

Tyhle náušky se vyjímají na manželce konzula a zástupce velvyslance v Kuala Lumpur v Malajsii, díky za foto Maky!

Moje oblíbená zákaznice poslala fotku s novými péřovkami, díky Lucii!

 

 

A ještě další náušky:

 
Poznámka:
Vzhledem k použitému materiálu je potřeba s výrobky zacházet šetrně, nedoporučuje se běhat s péřovou ozdobou za vydatného lijáku...vlastně by nejlépe nemělo pršet vůbec. Lézt s peřím do vany také není úplně ono, zkrátka je třeba na ně dávat trochu pozor.
Náušky uchovávejte na šperkovém stojánku, aby se co nejméně otíraly o další věci, déle vám pak vydrží. Pokud už se stane, že s péřovkami zmoknete, nechte je rozložené na novinách, než se odsaje největší vlhkost, a poté je opatrně vyfénujte na nízký stupeň, bude to ok.
Novinky:
Pozor: Ve výrobním prostředí se už chvíli pohybuje tento milovník peří, plný zvířecích alergenůů...v kradení pírek ze stolu je hodně kreativní až tvořivý, takže sem taky patří...
Když to tu máte zkouknuté, pojďte i sem:
 
www.fler.cz/mo-ja-matilda k Monice na smaltované šperky,
www.fler.cz/bookshop k ségře na knížky,
//www.fler.cz/dono k Ditě na hrnky ve svetříku,
//www.fler.cz/lenysa1 nebo k Lence na skleněné náušky
//www.fler.cz/zu-strakova a k Zuze na krásné svítící kamínky a věžičky...
 
Způsob dopravy
Náušnice posílám připíchnuté na kartónu, zajištěné zarážkami, vložené do celofánového sáčku, zabalené v bublinkové obálce. V Brně je možné vyzvednout náušky ve výtvarné dílně Matilda na Palackého třídě v Králově Poli. Při objednávce nad 500 Kč je poštovné zadara.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od aratinga

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--