Domů Profil prodejce Art Vero
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Nový Jičín, ČR
  • 17 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 195
Aktivita: aktivní
Prodáno: 17
Registrace: 10.9.2016
Město: Nový Jičín
Stát: ČR

Art Vero

/ Prodávající
Novinky
962500
15.8.2021 Hlásím novinku v podobě pražského orloje. :-) A k tomu vyhlašuji slevy na některé vybrané kousky, které budou platit do konce srpna.

 

Dobrý den.

Jmenuji se Veronika a můj pseudonym „Vero“ slouží jako běžná autorská značka.

V současné době se věnuji převážně akvarelové technice a kresbě tuší, ale také malbě akrylovými barvami. Ve svých obrazech obě tyto techniky často kombinuji ve snaze získat ideální propojení výhod obou z nich. Tuš do obrazů vnáší linii, řád, poskytuje mu hranice i obrys. Akvarel následně tento řád nabourává a mírní. Na rozdíl od přesnosti pera jsou tahy štětcem více spontánní a tak je i výsledný efekt emotivnější. Akvarel dodává tuši jiskru, nespoutanost i energii. Výsledná barva asociuje pocity a vtahuje diváka nejen do smyslového světa, ale také do říše emocí.


Motivy mých obrazů jsou různé a často zachycují každodennost, v níž se nacházím. Jindy naopak představují únik z běžné reality a nabízejí mi prostor pro hru s nevšedními zážitky i světy. A obě tyto reality bych prostřednictvím svých obrazů chtěla předat i Vám.

 

K nahlédnutí Vám doporučují také můj druhý profil "Na Zare", kde nabízím autorskou bižuterii včetně ručně malovaných dřevěných přívěšků, nebo broží, včetně stojánků na náhrdelníky.

 

V případě jakéhokoli přání či dotazu se na mne neváhejte obrátit.

Je také možné objednávat obrazy na zakázku.

Tedy obrazy vytvořené na vaše přání ;)

 

Zboží je zasíláno v obálce vyložené kartonem jako doporučená zásilka prostřednictvím České pošty. Zboží bude odesláno obratem po přičtení platby za zboží na účet.

 

Ohňostroj

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Art Vero

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--