Domů Profil prodejce Na Zare
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Nový Jičín, ČR
  • 75 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 204
Aktivita: aktivní
Prodáno: 75
Registrace: 10.8.2014
Město: Nový Jičín
Stát: ČR

Na Zare

/ Prodávající
Novinky
1042440
12.1.2023 V nabídce jsou nové placky - po kusu i v sadách. Vyberte si tu svou dle vlastního gusta ;)

 

 

Milé tvořilky, milí tvořilkové,

milovnice a milovníci kreativní umělecké činnosti, přívrženci milých drobností zpestřujících svět, cestovatelé unášející se vlnami v moři fantazie, badatelé na poli rukodělných výrobků i náhodní objevitelé profilu hledající maličkost, jež by mohla potěšit Vás či Vaše nejbližší – vítejte!

 

V současnosti se ateliér Na Zare věnuje především výrobě a prodeji bižuterie, přičemž specifikem jsou ručně malované dřevěné přívěšky - náhrdelníky, které potěší nejen každou uměleckou duší, ozdobí svou nositelku a pohladí každé oko, jež na ženě a jejím unikátním šperku spočine, ale jsou určeny také pro milovníky přírodních materiálů či výrazných šperků, které zaručeně nemá nikdo jiný.

Na své si přijdou také ti, kteří se rádi kolébají na fantasktních vlnách příběhů nenahraditelného Terryho Pratchetta, jehož zeměplošské sérii je věnována celá jedna kolekce šperků.

V nabídce jsou také autorské brože, zalyté křišťálovou pryskyřicí na dřevěné destičce s autorským obrázkem či autorskou grafikou.

Své šperky (ale i jiné drobnosti, jako jsou klíče apod.) pak můžete stylově pověsit na stojánky z nabídky, které jsou buď ručně malovány, nebo bylo k jejich výrobě využito techniky decoupage. Ty jsou pak nejen praktickým, ale i pokoj rozjasňujícím doplňkem.

V neposlední řadě pak můžete svůj interiér obohatit nabízenými obrázky nebo počítačovou grafikou. Ty nabízím na svém druhém profilu Art Vero.

 

V případě jakéhokoli dotazu, úpravy zboží či výroby zboží dle Vašeho konkrétního přání se na mne neváhejte obrátit.

 

Přeji příjemné vybírání a hezký den. 

 

 

Berte prosím v potaz,  že vlivem fotoaparátu se mohou drobně odlišovat barvy fotografie a výrobku. Děkuji. Však sami to jistě znáte…

 

Máte-li zájem o náhrdelník s konkrétní (Vámi zvolenou) tématikou, nebo o výrobu náhrdelníku, jež by se podobal nějakému již prodanému, napiště mi a určitě se nějak domluvíme. 

 

V případě, že byste chtěli zaslat zboží na Slovensko, či jinam do ciziny, informujte mne a domluvíme se na podrobnostech a podmínkách.

  

 

 

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno v bublinkové obálce jako doporučená zásilka prostřednictvím České pošty.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Na Zare

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--