Profil uživatele
Artceramics
Prodávající
Děčín 27
Registrace: 27.10.2013

Tvořím, protože mne to baví. Tvořím, když mám čas, prostě jen tak pro radost. Jsem keramickým vzděláním nepostižený člověk, takže pokus a omyl jsou mý dva nejvěrnější přátelé. Vždycky mě práce s hlínou bavila, ale teprve setkání s keramikem panem Kusakabem z Japonska, mi dalo volnost a naučilo mne dívat se na práci s hlínou jinýma očima.

Glazůry používám vlastí výroby, snad až na jednu. U užitkové keramiky zásadne nedávám na plochy, které přijbou do kontaktu s potravinou glazůry,  které obsahují měď a burel.

Keramiku pálím převážně v peci na dřevo, kterou pro mne postavil můj manžel. I když se nevyhýbám ani výpalu v elektrické peci.

A protože keramika není jediným mým koníčkem, tak ke každé zásilce přidám, jen tak pro radost, ručně malovanou dárkovou kartičku.

Přáníčka a obrázky tvořím pod značkou JT dyzajn.

 

PF 2014

Způsob dopravy
Česká pošta, zásilka označena jako křehká. Cena se bude lišit podle velikosti balíku, vycházím z ceny pošty. Přesná cena bude sdělena před odesláním zásilky. Cena uváděná u zboží je tedy orientační. V případě, že si zakoupíte více věcí, platíte pouze jedno poštovné. Vše pečlivě zabalené, osobní odběr v Děčíně po vzájemné dohodě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.