Profil uživatele
ARTiČOK
Prodávající
Praha 8
Registrace: 12.9.2010

*** Jsem neposeda a začalo se mi zde, na ARTiČOKu, míchat více věcí dohromady, rozhodla jsem se proto, že nově na JaneMade naleznete moji rukodělnou tvorbu, u nePOTŘEBNÝMATERIALista nakoupíte moje přebytky nasyslené na šití, pletení a tak dále, a zde na ARTiČOKu budu nabízet vintage věci. Pokud nakoupíte současně v některém z těchto obchůdků, platíte jedno poštovné. ***

 

Způsob dopravy
Objednané zboží zasílám prostřednictvím České pošty, jakmile je platba za zboží připsána na účet. Při objednávce více kusů platíte jedno poštovné. Zboží je vždy zabaleno tak, aby při jeho dopravě nedošlo k poškození (bublinková fólie, karton, krabička). Protože mám kladný vztah k recyklaci materiálů, používám někdy i jednou již použitý balící papír, obálku apod.
Obchodní podmínky

Od 4. března do 15. března budu mít horší přístup k internetu, proto prosím o trpělivost při přijímaní objednávek a zodpovídání Vašich dotazů. Objednávky budou zaslány obratem po 15. březnu. Děkuji!

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
773085
14.12.2018 Při objednávce a platbě do úterý 18. 12. odesílám balíčektak, aby stihl být do Štědrého dne na správném místě:) Pro pražské zákazníky možnost osobního předání do 22.12.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím