Domů Profil prodejce ARTiČOK
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 18 hodin.
  • Praha 8, ČR
  • 101 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (42) 100%
Nadšenci: 113
Aktivita: aktivní
Prodáno: 101
Registrace: 12.9.2010
Město: Praha 8
Stát: ČR
Důležitá informace: Od 13.7. do 26.7 jsem na dovolené s omezeným přístupem na internet, objednávky budu přijímat podle časových možností, odesílat je budu po návratu. Děkuji za pochopení!

ARTiČOK

/ Prodávající
Novinky
773085
14.12.2018 Při objednávce a platbě do úterý 18. 12. odesílám balíčektak, aby stihl být do Štědrého dne na správném místě:) Pro pražské zákazníky možnost osobního předání do 22.12.

*** Jsem neposeda a začalo se mi zde, na ARTiČOKu, míchat více věcí dohromady, rozhodla jsem se proto, že nově na JaneMade naleznete moji rukodělnou tvorbu, u nePOTŘEBNÝMATERIALista nakoupíte moje přebytky nasyslené na šití, pletení a tak dále, a zde na ARTiČOKu budu nabízet vintage věci. Pokud nakoupíte současně v některém z těchto obchůdků, platíte jedno poštovné. ***

 

Způsob dopravy
Objednané zboží zasílám prostřednictvím České pošty, jakmile je platba za zboží připsána na účet. Při objednávce více kusů platíte jedno poštovné. Zboží je vždy zabaleno tak, aby při jeho dopravě nedošlo k poškození (bublinková fólie, karton, krabička). Protože mám kladný vztah k recyklaci materiálů, používám někdy i jednou již použitý balící papír, obálku apod.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ARTiČOK

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--