Menu
--
Profil prodejce JaneMade Domů
Profil uživatele
JaneMade
Prodávající
Praha 8
Registrace: 13.6.2011

Vítám Vás!

Nakoukněte, co všechno jsem pro Vás připravila a vězte, bude toho víc a víc, jen co nafotím to, co jsem ušila, došiju a nafotím to, na co jsem z látky nastříhla a nastříhám, ušiju a nafotím to, co jsem ve své hlavě dále vymyslela!

Pro pořádek jsem se rozhodla založit ke svým stávajícím dvěma profilům nafleru ještě třetí a to celé proto, abych zde mohla vystavovat věci, které jsem sama vytvořila a v obchůdku nePOTŘEBNÝMATERIALista mohla nabídnout tovary k tvoření, které asi sama neupotřebím a na ARTiČOKu nabízela pouze vintage věci, kterých jsou babiččiny skříně plné, mají svoje kouzlo, některé jsou snové, jiné zase retro, ale všechny jsou krásné.

Zakoupené zboží můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodu, pokud se nejedná o zboží vyrobené na objednávku nebo se specifickými požadavky na úpravu.

Pokud objednáte zboží na ARTiČOKu či na nePOTŘEBNÉNÝMATERIALista platíte jedno poštovné, jen mě prosím na toto upozorněte v poznámce u objednávky.

Jana

Dvanáct hodin fler-slávy:

- Dnes volím cukrovou vatu ve dnech druhého kola prezidentských voleb

Způsob dopravy
Zboží bude zásláno prostřednictvím České pošty do tří pracovních dnů od připsání platby na účet. Zboží balím do recyklovatelných obalů a pokud možno balím do recy materiálů. Výše poštovného se může mírně navýšit podle velikosti a hmotnosti zásilky, v takovémto případě Vás na tuto skutečnost dopředu upozorním a vyčkám na Váš souhlas. Děkuji za pochopení.
Obchodní podmínky

Zakoupené zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit. Pokud se tak rozhodnete učinit, napište mi, prosím, vnitřní poštou zprávu.

Na zboží vyrobené na zakázku či na přání, ani na zboží, u kterého si zákaznik přeje udělat jakoukoliv úpravu (například zkrátit/prodloužit, zúžit, našít aplikaci apod.) se nevztahuje možnost vrácení do 14 dnů bez udání důvodu nevztahuje. 

Děkuji za pochopení!

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
773104
14.12.2018 Vloženo nové zboží kuk sem! https://www.fler.cz/shop/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím