Domů Profil prodejce Artist
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Hradec Králové, ČR
  • 117 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (19) 100%
Nadšenci: 136
Aktivita: aktivní
Prodáno: 117
Registrace: 27.9.2009
Město: Hradec Králové
Stát: ČR

Artist

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás v mém obchůdku. :)

Už jako malou holčičku mě bavilo něco vyrábět. V mém pokojíčku nesměly chybět nůžky, pastelky a spousty papírů. Jak roky přibývaly, postupně jsem objevovala nové a nové techniky. Pět let jsem navštěvovala kurz paličkování. Některé ruční práce jsem si vyzkoušela na různých kurzech např. na CVVZ. A spoustu věci jsem se naučila sama. K tomu mi dopomohla rodina a škola. Absolvovala jsem SŠ aplikované kybernetiky s oborem počítačová grafika a VOŠ pedagogickou s oborem výchova ve volném čase a orientací na výtvarnou výchovu. Některé kurzy pro dospělé jsem vedla i já sama.

Abych shrnula, co vše umím: paličkování, drátování, pletení z pedigu, tkaní na kartonu, tkaní na kolíkovém stavu, malba na sklo, malba na hedvábí a textil, vyšívání, pletení, twistart, keramika, ubrousková technika, vyrábím různé módní doplňky nejen z korálků, modeluji z Fima, šiji textilní hračky.

V roce 2010 se mé zkušenosti rozrostly o patchwork (šitý ručně i na stroji, aplikace) a o výrobu skleněných vinutých perlí.

V roce 2011 výroba šperků z pryskyřice.

V roce 2012 pletení na 5 jehlicích, tedy bačkůrky, ponožky a rukavice. Dále volánkové šály, filcové ozdby a japonské Kanzashi kytičky.
Spolupráce s o.s. Deky z lásky.

V roce 2014 šití dětského oblečení, háčkování.

V obchůdku tedy naleznete opravdu různorodé věci. U výrobků není problém, kdykoliv se domluvit na jakékoli změně barvy či materiálu. U textilních hraček mohu poslat i nafocený vzorník látek, který momentálně budu mít.

Děkuji všem, kteří se do mého obchůdku podívají.

Poznámka: U většiny paličkovaných výrobků používám zakoupené podvínky (návrhy) různých autorek: Martina Rejzová, Iveta Walterová, Jana Novak, Marcela Hovadová, Lenka Máslová Špetlová, ...

Způsob dopravy
Česká pošta. Způsob balného závisí na druhu zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Artist

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--