Profil uživatele
Arvari
Prodávající
Stěžery
Registrace: 23.12.2008

Zdravím a vítám Vás ve svém obchodě. =)

Tvoření se v jisté formě věnuji už od raného mládí. Zpočátku šlo především o čmárání po všem možném, primitivní háčkování, ušití povlaku na polštářek, případně vyrábění korálkových zvířátek. Ze všeho, co jsem si jako dítě zkusila, mi zbyla láska k jedinému - k náramkům přátelství.

Ani nedokážu říct, kdy jsem se s nimi setkala poprvé. Možná v šesti, sedmi letech. Začala jsem a s pauzami pokračovala mnoho let. Nikdy jsem neudělala náramků víc, než jsem dokázala unosit, případně rozdat, až do jednoho velkého pletacího záchvatu někdy po maturitě, kdy se mi v průběhu krátké doby nahromadilo kolem třiceti náramků. A to už bych vážně unosit nedokázala. Ale co s tím?

A tak jsem přišla na Fler.

Zpočátku byly náramky přátelství to jediné, co jste tu mohli najít. Ale vzhledem k tomu, že já bavlnky prostě ráda, netrvalo dlouho, než k nim přibyly i uzlíkované prstýnky. A vcelku nedávno jste se mohli seznámit i s mým (doufejme) originálním nápadem na drhané náhrdelníky.

Ale to ještě pořád není všechno. Ovlivněná kamarádkou Revontuli jsem si zamilovala také ketlování, což je důvod, proč u mě v obchodě najdete i nějakou tu bižuterii vyráběnou právě touto technikou.

A pro ty trochu náročnější tu pro změnu mám šperky vyráběné o něco složitější, ale přesto kouzelnou technikou kroužkování, neboli chainmaille.

A to je ode mě prozatím asi tak všechno. Budu ráda, když si můj obchod projdete, a ještě radši, když vás něco zaujme. =)

Arvari

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně Českou poštou. Náramky přátelství dorazí v obyčejné obálce, drhané náhrdelníky, ketlované a kroužkované šperky v bublinkové obálce, v případě potřeby navíc důkladně omotané bublinkovou folií.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
568192
15.11.2016 Jak jsem slíbila, šité šperky jsou tady! Pár jich už můžete najít v mém obchodě, dalších pár v nejbližších dnech dorazí! :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.