Profil uživatele
Arvari
Prodávající
Těchlovice
Registrace: 23.12.2008

Zdravím vás a vítám na svém profilu!

Říkám si Arvari, ačkoli v civilním životě jsem známá spíš jako Katka. Prožila jsem už nějakých sedmadvacet let, a většinu z nich jsem aspon částečně vyplnila tvorbou. Ať to bylo pletení či háčkování pod vedením babičky, šití šatiček pro panenky či pletení náramků přátelství na dětském táboře, moje ruce prostě od malička měly potřebu něco dělat.

Profil na Fleru jsem si před lety založila proto, abych měla kam vkládat "přebytečné" náramky přátelství - moje tvořivé ruce jich vyprodukovaly tolik, že na vlastních zápěstích mi místo došlo a nikdo v okolí je už nechtěl. Postupem času tu skončily i další techniky, s nimiž jsem experimentovala. Ketlování, chainmaille...

No, a pak přišla chvíle, kdy jsem se zamilovala do šitého šperku a po dlouhém rozhoupávání se rozhodla, že to přece jen taky zkusím. Protože jako malá jsem přece korálkování zvládala, tak proč bych neměla jako dospělá, no ne?

Zvládla. A korálky se staly mou novou láskou. Miluji ty nekonečné možnosti, desítky různých barev a stovky kombinací. Baví mě se zlepšovat, baví mě experimentovat (ač se to ne vždy podaří), baví mě vymýšlet, které korálky k sobě pasují.

Výsledky mého snažení můžete vidět v mém obchůdku. A já vám přeji příjemné prohrabávání! Stydlivý úsměv

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno doporučeně prostřednictvím České pošty, a to buď v bublinkové či obyčejné obálce, dle povahy zboží.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Arvari prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/arvari. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (motiv, barva) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou nebo telefonicky).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura.  Slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží do pěti dnů po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík nebo balík do ruky. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3.  Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
716024
17.4.2018 A protože se to tak pěkně sešlo, tak ještě jedno černobílé hlasování. :) https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.