Domů Profil prodejce Ateliér Lukáčová
 • aktivní prodejce od r. 2008
  Reaguje na objednávky obvykle do 19 hodin.
 • Praha 9 - Koloděje, ČR
 • 1532 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (274) 100%
Nadšenci: 654
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1532
Registrace: 10.3.2008
Město: Praha 9 - Koloděje
Stát: ČR
Důležitá informace: Prodej výtvarných potřeb v druhém profilu - Lukáčová - výtvarné potřeby (plátce DPH). Firma nabízející na tomto profilu autorskou tvorbu a kurzy NENÍ plátce DPH. Zasíláme i na Slovensko s předchozí platbou na náš SR účet. U kurzů rádi vystavíme osvědčení o jejich absolvování.

Ateliér Lukáčová

/ Prodávající
Novinky
998296
8.3.2022 Opět jsou vypsány termíny skupinových kurzů, nebo se lze domluvit na individuálních lekcích.

Prodej výtvarných potřeb zde na Fleru byl přesunut na nové stránky - Lukáčová - výtvarné potřeby. Zde přes stránky Ateliéru Lukáčová se můžete nadále přihlásit do našich výtvarných kurzů nebo zakoupit výrobky naší autorské tvorby (poštovné lze sloučit s objednávkou výtvarných potřeb - uveďte v poznámce).

_____________________________________________________________________________________

 

Je mi ctí, že jste se v té hromadě nádherných věcí dostali až ke mně. Tedy dovolte malé představení.

Jsem obyčejná ženská, mamina, manželka a mocí okolností se ze mne stala i podnikatelka. Plná snů, nápadů a plánů, přesto díky svým dvěma vážným diagnózám zůstávám pokorná, držím se trochu při zemi a užívám si každičké minuty, která mi je dána. To, co dělám, se snažím vždy dělat poctivě, s maximálním nasazením a úctou k lidem. V roce 2001 jsem založila STUDIO SVĚTLUŠKA, které organizuje pro veřejnost i individuální klientelu

PRAVIDELNÉ KURZY (akreditované MŠMT):

 • * Powertex (zastoupení pro ČR a SR)
 • * Malba na hedvábí
 • * Vosková batika
 • * Tiffany vitráž včetně lampy
 • * Výroba šperků letovaných cínem a z křišťálové pryskyřice
 • * Skleněná mozaika
 • * Enkaustika

Počet účastníků kurzů se v mé databázi již přehoupl přes druhou tisícovku a stejní klienti se pak často vrací. Podle zpětných reakcí soudím, že na lekcích oceňují zejména jejich detailní přípravu, obsah, dostatek pomůcek a nástrojů pro každého, bohatý výběr materiálu pro práci samotnou a můj osobní přístup. V rámci mého "Fler obchodu" můžete najít některé  termíny aktuálně vypsaných veřejných kurzů. Kompletní přehled je pak na mých webových stránkách. Lze si také domluvit soukromé lekce, které Vám ráda ve svém Studiu nabídnu v pracovní dny.

 STORNOVÁNÍ PŘIHLÁŠKY:

 • 6 a více pracovních dnů před kurzem lze CELÉ kurzovné 1x převést na jiný kurz
 • 5-2 dny před kurzem lze účast zrušit, či přihlášku přesunout. Stržen je storno poplatek ve výši ½ kurzovného.
 • Při zrušení účasti na kurzu předcházející den, či v den jeho konání je storno poplatkem celá částka uhrazeného kurzovného.
 • Je možné za sebe na kurz zaslat náhradu

Stornování lze provést: elektronicky vnitřní poštou Fleru, nebo telefonicky na mém čísle uvedeném ve Vaší objednávce. 

 

VLASTNÍ TVORBA

Ve chvílích volna, kdy nelektoruji, neúčtuji, nebalím balíky, nevyřizuji korespondenci, nefotím, nepíši, nechystám novinky a děti ještě nejsou doma, pak ráda relaxuji výrobou vlastních autorských dílek, kdy některá vznikají přímo na zakázku mých klientů. U prezentovaných výrobků je samozřejmě možná specifikace barev, rozměrů a motivů dle přání kupujícího.

VLASTNÍ PUBLIKACE

V roce 2006 se mi podařilo vydat knihu "Malba na hedvábí" u nakladatelství Computer Press, kde byla jakožto "bestseller" již potřetí dotištěna. V roce 2008 vyšla u nakladatelství Portál další má kniha s názvem "Vánoční inspirace" a o rok později knížka určená rodinnému tvoření - "Mámo, táto, tvořte se mnou!". V roce 2010 vyšla publikace "Enkaustika - malba horkým voskem" a zatím posledním mým titulem jsou "Hrátky se sklem - fusing, mozaika, Tiffany vitráž". Ve svých knihách se snažím představit neotřelé nápady na tvoření, práce na výrobku je vždy ilustrována detailními fotopostupy. Pravidelně publikuji i v jiných časopisech a médiích.

E-SHOP S VÝTVARNÝMI POTŘEBAMI

Ráda také poskytuji tzv. "full-service" a proto jsem nejen pro účastníky mých kurzů v roce 2006 otevřela svůj internetový obchod s výtvarným materiálem a potřebami pro techniky, které vyučuji. Některé z nástrojů a pomůcek dovážím přímo od zahraničních výrobců (vybavení pro Enkaustiku, voskovou batiku apod.), a proto jsou jejich ceny nejnižší na našem trhu. Od března 2009 prodávám některé z těchto potřeb i zde na Fleru - viz můj druhý profil -  Lukáčová - výtvarné potřeby.

Bude mi potěšením, když Vás má nabídka výrobků pod hlavičkou Ateliéru Lukáčová zaujme a nebo se budeme moci například potkat na některém z mých kurzů.  A ještě na závěr mohu snad vložit odkaz na "miniprofil", který o mne a mém manželovi natočila v roce 2007 Česká televize. (začíná od 12té minuty pořadu)

Klidný a barevný den přeje

Způsob dopravy
U PŘIHLÁŠEK do kurzů (včetně zaslání poukazu na kurz elektronicky) je samozřejmě DOPRAVA ZDARMA. Úhradu kurzovného očekáváme předem na účet do 5 dní. Platí storno poplatky - viz profil výše. V případě zaslání výrobků naší autorské tvorby a přejete-li si zaslat vytištěný poukaz na kurz, pak zasíláme výhradně PPL kurýrem a to buď po platbě předem na náš ČR / SR účet nebo na DOBÍRKU. Dodání je následující pracovní den po odeslání (2-3 dny do SR). Dopravce Vám v den doručení telefonuje a dohodne čas předání. Lze s ním dohodnout změnu adresy dodání, znovudodání v jiný termín či uložení zásilky na max 10 dní. Poštovné v ČR do váhy 30kg je standardně 105,-Kč, Slovensko do 20kg 210,-Kč. Dobírka +30,-Kč. Je možný osobní odběr v Praze 9 - Kolodějích.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ateliér Lukáčová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--