Domů Profil prodejce Lukáčová - výtvarné potřeby
Markéta Lukáčová
 • aktivní prodejce od r. 2010
  Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
 • Praha 9 - Koloděje, ČR
 • 8096 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (583) 100%
Nadšenci: 587
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8096
Registrace: 4.10.2010
Město: Praha 9 - Koloděje
Stát: ČR
Důležitá informace: * MINIMÁLNÍ ČÁSTKA OBJEDNÁVKY pro přijetí (za zboží) je 200,-Kč s DPH. * Jsme plátci DPH, každá zásilka obsahuje daňový doklad. Zasíláme i na Slovensko po předchozí platbě na SR účet.

Lukáčová - výtvarné potřeby

/ Prodávající
Novinky
479880
15.2.2016 Nově přidána možnost dopravy s DPD.

Obchod s VÝTVARNÝMI POTŘEBAMI pro:

ENKAUSTIKU (nástroje, papíry, vosky)

HEDVÁBÍ A TEXTIL (nástroje, polotovary, barvy, kontury, tisk)

METRÁŽ (přírodní k barvení - hedvábí, BA, L, VIS, BIO)

FUSING (sklo, nástroje, formy, separační hmoty)

TIFFANY (sklo, nástroje, chemie, měď pásky, kovy, lampy)

MOZAIKU (sklo, polotovary ke zdobení, lepidla)

POWERTEX (tužidlo na textil, stoneart) - ZASTOUPENÍ ČR a SR

VÝROBU BIŽUTERIE (pryskyřice, hedvábí, bižuterní kovodíly)

 

Vaše nákupy v obchodech Lukáčová - výtvarné potřeby a Ateliér Lukáčová rádi spojíme a Vy uhradíte jen 1x poštovné (prosíme uveďte v poznámce).

_______________________________________________________________________________________

Je mi ctí, že jste se v té hromadě nádherných věcí dostali až ke mně. Tedy dovolte malé představení.

Jsem obyčejná ženská, mamina, manželka a mocí okolností se ze mne stala i podnikatelka. Plná snů, nápadů a plánů, přesto díky svým dvěma vážným diagnózám zůstávám pokorná, držím se trochu při zemi a užívám si každičké minuty, která mi je dána. To, co dělám, se snažím vždy dělat poctivě, s maximálním nasazením a úctou k lidem. S odchodem na svoji první mateřskou dovolenou jsem vyměnila koordinátorskou práci v americké vzdělávací nadaci za kreativní tvorbu všeho druhu. Vrátila jsem se tak ke svým dávným koníčkům a přidala nové. V roce 2001 jsem založila STUDIO SVĚTLUŠKA.

VLASTNÍ PUBLIKACE

V roce 2006 se mi podařilo vydat knihu "Malba na hedvábí" u nakladatelství Computer Press, kde byla jakožto "bestseller" již potřetí dotištěna. V roce 2008 vyšla u nakladatelství Portál další má kniha s názvem "Vánoční inspirace" a o rok později knížka určená rodinnému tvoření - "Mámo, táto, tvořte se mnou!". V roce 2010 vyšla publikace "Enkaustika - malba horkým voskem" a zatím posledním mým titulem jsou "Hrátky se sklem - fusing, mozaika, Tiffany vitráž". Ve svých knihách se snažím představit neotřelé nápady na tvoření, práce na výrobku je vždy ilustrována detailními fotopostupy. Pravidelně publikuji i v jiných časopisech a médiích.

Právě se nacházíte v

E-SHOPU S VÝTVARNÝMI POTŘEBAMI

V roce 2006 jsem otevřela svůj internetový obchod s výtvarným materiálem a potřebami pro techniky, které vyučuji. Některé z nástrojů a pomůcek dovážím přímo od zahraničních výrobců (Powertex - zastoupení pro ČR a SR, vybavení pro Enkaustiku, voskovou batiku apod.), a proto jsou jejich ceny nejnižší na našem trhu. Od března 2009 prodávám některé z těchto potřeb i zde na Fleru.

POWERTEX - ZASTOUPENÍ pro ČR a SR

Od září 2012 dodáváme na trh Powertex - ucelenou výtvarnou řadu, jejíž základ tvoří netoxické (certitikát AP), ekologické a na vodní bázi vytvořené médium Powertex, které je v nabídce v několika barevných variantách (včetně průhledné). Ztuží jakýkoliv přírodní materiál (textil, papírovinu, buničinu apod.) a dokonale také přilne na drsnější savý povrch (dřevo, kartón, kůže, kámen, beton, písek atd.). Jediné s čím “nespolupracuje” je plast. Suchý na dotyk je po cca 2 hodinách (lze urychlit fénem). K úplnému vytvrzení dochází po 2 týdnech.

S jeho pomocí lze vytvořit výtvarně velmi estetické prostorové objekty různých rozměrů - od drobných šperků, přes interiérové plastiky a dekorace až po gigantické sochy do exteriéru (do -80°C). Výsledný vzhled výrobků z Powertexu dokonale připomíná patinovaný kov nebo keramiku bez potřeby materiál kovat nebo vypalovat!!! Lze ale také přimíchat médiumStone Art a docílíme strukturu podobnou kameni nebo popraskanému zdivu. Dále nabízíme barvící pigmentyPowercolor, metalické pudry Colortrickx a  také různé typy sádrových odlitků a polystyrénových polotovarů k použití s tímto tužidlem. Pro přenos motivů z tištěných materiálů (fotografií, časopisů apod.) pak slouží Powerprint.

Díky svým atestům, které splňují kritéria daná REACH, je vytvrzovací hmota Powertex vhodná jak pro hobby tvoření a volnou uměleckou tvorbu, tak i pro práci s nejmenšími dětmi. Oblíbí si ho určitě i ti, kdož rádi recyklují.... Rádi nabídneme i velkoobchodní ceny.

Dále také organizuji pro veřejnost i individuální klientelu

PRAVIDELNÉ KURZY:

 • Textilní techniky
 • Fusing
 • Tiffany vitráž - včetně lampy
 • Skleněná mozaika
 • Powertex
 • Enkaustika
 • Výroba šperků z hedvábí a pryskyřice

Počet účastníků kurzů se v mé databázi již přehoupl přes druhou tisícovku a stejní klienti se pak často vrací. Podle zpětných reakcí soudím, že na lekcích oceňují zejména jejich detailní přípravu, obsah, dostatek pomůcek a nástrojů pro každého, bohatý výběr materiálu pro práci samotnou a můj osobní přístup. V rámci mého druhého obchodu "Ateliér Lukáčová" můžete najít některé  termíny aktuálně vypsaných veřejných kurzů. Kompletní přehled je pak na mých webových stránkách. Lze si také domluvit soukromé lekce, které Vám ráda ve svém Studiu nabídnu v pracovní dny.

VLASTNÍ TVORBA

Ve chvílích volna, kdy nelektoruji, neúčtuji, nebalím balíky, nevyřizuji korespondenci, nefotím, nepíši, nechystám novinky a děti ještě nejsou doma, pak ráda relaxuji výrobou vlastních autorských dílek, kdy některá vznikají přímo na zakázku mých klientů. U prezentovaných výrobků je samozřejmě možná specifikace barev, rozměrů a motivů dle přání kupujícího.

Bude mi potěšením, když Vás má nabídka výrobků pod hlavičkou Ateliéru Lukáčová zaujme a nebo se budeme moci například potkat na některém z mých kurzů.  A ještě na závěr mohu snad vložit odkaz na "miniprofil", který o mne a mém manželovi natočila v roce 2007 Česká televize. (začíná od 12té minuty pořadu)

Klidný a barevný den přeje

Způsob dopravy
DOPRAVA: Pečlivě zabalené zásilky obsahující daňový doklad odesíláme DPD nebo PPL kurýrem. Dodání následující den po odeslání (2-3 dny u SR zákazníků). Možný osobní odběr (Praha 9 - Koloděje) s platbou v hotovosti na místě. POŠTOVNÉ: * ČR (0-25kg) - předem převodem - 135,-Kč (DPD) * ČR (0-25kg) - předem převodem - 130,-Kč (PPL) * SR (0-8kg) - předem převodem - 235,-Kč (PPL) * DOBÍRKA - 80,-Kč
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lukáčová - výtvarné potřeby

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--