Domů Profil prodejce Ateliér Monika
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Kestřany, ČR
  • 709 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (223) 100%
Nadšenci: 184
Aktivita: aktivní
Prodáno: 709
Registrace: 17.7.2011
Město: Kestřany
Stát: ČR
Důležitá informace: Na opakovaná přání jsem zařadila u roušek možnost i obyčejného prioritního zaslání, jelikož v tomto případě nelze zásilku sledovat a dohledat, tak upozorňuji, že v případě její ztráty nenesu odpovědnost a nevzniká nárok na náhradu.. A bohužel přes Prahu i tato zásilka šla víc jak 10 dní.

Ateliér Monika

/ Prodávající
Novinky
911066
3.11.2020 Opět v nabídce roušky s oblíbeným vzorem EKG

Vítejte v mém  druhém obchůdku, který vznikl pro lepší přehlednost a tematického rozdělení mých výtvorů .

Tento obchůdek nepřijímá žádné platby podléhající EET - platba za mé výrobky je možná pouze bankovním převodem .

Ateriér Monika vám bude nově nabízet pouze hotové výrobky a to hlavně brože, sponky a čelenky z organzy, saténu a ostatních textilních materiálů., svatební podvazky a další...

Zaujal vás některý z již prodaných výrobků?  Potřebujete jinou barevnou kombinaci?  Chcete vytvořit celý set v daném designu či barvě?            Pak neváhejte a kontaktujte mne vnitřní poštou.


Sloučení objednávek z obou profilů do jedné platby a za jedno poštovné je samozřejmostí (prosím připomeňte mi do poznámky při objednávce, že máte objednávku i z druhého profilu).

Fakturu vystavuji v elektronické podobě (najdete ji u své objednávky), na přání ji zašlu i vytištěnou .Zákazník má v případě doručení zboží poštou právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu . Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. Na zboží se vztahuje dvouletá záruční doba na vady materiálu (tedy nikoli na chyby způsobené nesprávným používáním).

 

A ještě jednou něco o mně:

Jmenuji se Monika Burdová a již od dětství se vrhám do každé techniky ručních prací a výtvarného tvoření. Něčemu nahlédnu jen tak pod pokličku, něco prozkoumám více a některým technikám pak propadám celou duší. Mnoho z Vás mne bude znát z tvořivých diskusí  pod mým letitým nickem Snake. Od roku 1990 jsem rozšířila řady tvůrčích podnikatelek.

Všechny své výrobky vyrábím s láskou a pečlivostí z kvalitních materiálů v nekuřáckém prostředí.

A protože milujeme zvířátka ( jako veterinární technička a majitelka psího salonku jsem jim zasvětila kus svého života ) ,  máme na zahradě  briardici Almičku  a dcera Eliška v pokojíčku králíčka Lojzíka a zcela nově  kočičku Emilku,  ale ani jeden z chlupáčků mi při výrobě neasistuje.

A pokud zrovna netvořím věnuji se svým dalším koníčkům - sběratelským panenkám, zahradě a tanci Line dance a country  a samozřejmě  rodině Usmívající se.

Děkuji Všem za návštěvu a milé komentáře a doufám, že se budete  do mého obchůdku vracet jako spokojení zákazníci. {#emotions_dlg.rose2}

Monika

 

Cafe Latte náušniceSmetanová-béžová-zlatáNáramekBrož fialová orchidej Růžový sen Jennifer Svatebí podvazek Šampaň perličky na nerezu Blue flowers Red Hot flowerBílý s říčními perličkami

 

 

Také bych ráda pozvala všechny Jihočechy do Jihočeského klubu, kde se dozví  více o zajímavých akcích .

Moje výtvory v Top nominacícch uživatelů Fleru:

A je to tady...,   ...kvůli hrášku Kulihrášku

Našel jsem slunce, co uteklo před zimou

Zpívám svatební píseň.., Modrá se modrá

Růžovou zahradou ,               Fialkové pohlazení

Hřejivá VÁŠEŇ,                      Na plese

Miluji tě k zbláznění, Skončil čas růží

Daruj krev - zachráníš život

Starorůžové krásky, Poznáte ten rozdíl?

Medové levandule provoněly mé bytí

Prázdninový jihočeský, I v létě se načančám

Co se rodí v jižnách Čechách

Ráno v hraběcím budoáru

 

 


Fler banner: //www.fler.cz/user/128579

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou , doporučeně v bublinkové obálce. Květinové brože vkládám do plastové krabičky, aby nedošlo k jejich pomačkání. Na opakovaná přání jsem zařadila u roušek možnost i obyčejného prioritního zaslání, jelikož v tomto případě nelze zásilku sledovat a dohledat, tak upozorňuji, že v případě její ztráty nenesu odpovědnost. Nově možnost i Zásilkovna. Platba pouze předem na účet. Objednávky odesílám do 3 dní od připsání platby na účet. Pro více nákupů na jedné faktuře společné poštovné dle platných tarifů. Sloučení objednávek z obou profilů za jedno poštovné je samozřejmostí (prosím připište do poznámky při objednávce, že jde o nákup z dvou profilů). Pro platbu ze zahraničí do 28.2. 2017 akceptuji PayPal. Po tomto datu již přes paypal nebudu platby přijímat- vzhledem k jejich nízké četnosti nebudu zavádět EET. Pro poštovné do zahraničí mne prosím kontaktujte. Výhradně pro platby ze Slovenska jsem nově otevřela účet u Fio banky . Možný osobní odběr na provozovně v Písku po předchozí domluvě Fler poštou - i v tomto případě bude od 1.3.2017 platba možná jen převodem na účet. Platby v hotovosti nebudu přijímat. Po odeslání zásilky zasílám zprávu o jejím podacím čísle a tak můžete její cestu k Vám sledovat na www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php?
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Ateliér Monika

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--