Profil uživatele
Ateliér Monika
Prodávající
Kestřany
Registrace: 17.7.2011

Vítejte v mém  druhém obchůdku, který vznikl pro lepší přehlednost a tematického rozdělení mých výtvorů .

Tento obchůdek nepřijímá žádné platby podléhající EET - platba za mé výrobky je možná pouze bankovním převodem .

Ateriér Monika vám bude nově nabízet pouze hotové výrobky a to hlavně brože, sponky a čelenky z organzy, saténu a ostatních textilních materiálů., svatební podvazky a další...

Zaujal vás některý z již prodaných výrobků?  Potřebujete jinou barevnou kombinaci?  Chcete vytvořit celý set v daném designu či barvě?            Pak neváhejte a kontaktujte mne vnitřní poštou.


Sloučení objednávek z obou profilů do jedné platby a za jedno poštovné je samozřejmostí (prosím připomeňte mi do poznámky při objednávce, že máte objednávku i z druhého profilu).

Fakturu vystavuji v elektronické podobě (najdete ji u své objednávky), na přání ji zašlu i vytištěnou .Zákazník má v případě doručení zboží poštou právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu . Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. Na zboží se vztahuje dvouletá záruční doba na vady materiálu (tedy nikoli na chyby způsobené nesprávným používáním).

 

A ještě jednou něco o mně:

Jmenuji se Monika Burdová a již od dětství se vrhám do každé techniky ručních prací a výtvarného tvoření. Něčemu nahlédnu jen tak pod pokličku, něco prozkoumám více a některým technikám pak propadám celou duší. Mnoho z Vás mne bude znát z tvořivých diskusí  pod mým letitým nickem Snake. Od roku 1990 jsem rozšířila řady tvůrčích podnikatelek.

Všechny své výrobky vyrábím s láskou a pečlivostí z kvalitních materiálů v nekuřáckém prostředí.

A protože milujeme zvířátka ( jako veterinární technička a majitelka psího salonku jsem jim zasvětila kus svého života ) ,  máme na zahradě  briardici Almičku  a dcera Eliška v pokojíčku králíčka Lojzíka a zcela nově  kočičku Emilku,  ale ani jeden z chlupáčků mi při výrobě neasistuje.

A pokud zrovna netvořím věnuji se svým dalším koníčkům - sběratelským panenkám, zahradě a tanci Line dance a country  a samozřejmě  rodině Usmívající se.

Děkuji Všem za návštěvu a milé komentáře a doufám, že se budete  do mého obchůdku vracet jako spokojení zákazníci. {#emotions_dlg.rose2}

Monika

 

Cafe Latte náušniceSmetanová-béžová-zlatáNáramekBrož fialová orchidej Růžový sen Jennifer Svatebí podvazek Šampaň perličky na nerezu Blue flowers Red Hot flowerBílý s říčními perličkami

 

 

Také bych ráda pozvala všechny Jihočechy do Jihočeského klubu, kde se dozví  více o zajímavých akcích .

Moje výtvory v Top nominacícch uživatelů Fleru:

A je to tady...,   ...kvůli hrášku Kulihrášku

Našel jsem slunce, co uteklo před zimou

Zpívám svatební píseň.., Modrá se modrá

Růžovou zahradou ,               Fialkové pohlazení

Hřejivá VÁŠEŇ,                      Na plese

Miluji tě k zbláznění, Skončil čas růží

Daruj krev - zachráníš život

Starorůžové krásky, Poznáte ten rozdíl?

Medové levandule provoněly mé bytí

Prázdninový jihočeský, I v létě se načančám

Co se rodí v jižnách Čechách

Ráno v hraběcím budoáru

 

 


Fler banner: https://www.fler.cz/user/128579

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou , doporučeně v bublinkové obálce. Květinové brože vkládám do plastové krabičky, aby nedošlo k jejich pomačkání. Platba pouze předem na účet. Objednávky odesílám do 3 dní od připsání platby na účet. Pro více nákupů na jedné faktuře společné poštovné dle platných tarifů. Sloučení objednávek z obou profilů za jedno poštovné je samozřejmostí (prosím připište do poznámky při objednávce, že jde o nákup z dvou profilů). Pro platbu ze zahraničí do 28.2. 2017 akceptuji PayPal. Po tomto datu již přes paypal nebudu platby přijímat- vzhledem k jejich nízké četnosti nebudu zavádět EET. Pro poštovné do zahraničí mne prosím kontaktujte. Výhradně pro platby ze Slovenska jsem nově otevřela účet u Fio banky . Možný osobní odběr na provozovně v Písku po předchozí domluvě Fler poštou - i v tomto případě bude od 1.3.2017 platba možná jen převodem na účet. Platby v hotovosti nebudu přijímat. Po odeslání zásilky zasílám zprávu o jejím podacím čísle a tak můžete její cestu k Vám sledovat na www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php?
Obchodní podmínky

V účinnosti od 1.1.2014 dochází ke změnám v Občanském zákoníku, proto jsem se pokusila shrnout to nejdůležitější v několika bodech.

Pokud v následujícím textu nenaleznete odpověd na svoji otázku - neváhejte a kontaktujte mne vnitřní poštou!

KUPNÍ SMLOUVA

Objednávka kupujícího je považována za návrh kupní smlouvy a kupní smlouva se považuje za uzavřenou potvrzením objednávky ze strany prodávajícího potvrzovacím emailem a označením objednávky v internetovém obchodě Ateliér Monika za "Přijatou". Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Vystavením objednávky kupující současně potvrzuje, že souhlasí s tím, že právní vztahy vzniklé z uskutečněného obchodu se řídí právním řádem České republiky. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží již není v okamžiku zadání objednávky skladem. Prodávající je povinen informovat kupujícího Fler poštou o stavu přijaté objednávky s uvedením chybějících či upravených položek objednávky. Pokud není objednávka přijata zcela v souladu s požadavkem kupujícího, může kupující od kupní smlouvy odstoupit.


ZPŮSOB PLATBY

Celková cena objednávky včetně poštovného (není-li uvedeno jinak) bude zaplacena předem na bankovní účet.
Při platbě bankovním převodem na můj  účet  obdržíte variabilní symbol, který bude identifikovat Vaši platbu. Zboží bude odesláno po připsání platba na můj úřet .

Sloučení objednávek z obou profilů za jedno poštovné je samozřejmostí (prosím připište do poznámky při objednávce, že jde o nákup z dvou profilů).

Pro platbu ze zahraničí akceptuji PayPal a pro poštovné do zahraničí mne prosím kontaktujte.

Fakturu vystavuji v elektronické podobě (najdete ji u své objednávky), na přání ji zašlu i vytištěnou .


Při osobním odběru neplatíte poštovné, za zboží lze zaplatit opět bankovním převodem nebo  v hotovosti na výdejním místě v Písku po předchozí domluvě Fler poštou.

PODMÍNKY DODÁNÍ
Zboží  zasílám doporučenou zásilkou České pošty.  Květinové brože vkládám do plastové krabičky, aby nedošlo k jejich pomačkání. Zboží lze také osobně vyzvednout (platíte pouze cenu zboží) na výdejním místě v Písku - přesnou adresu vám sdělím po potvrzení objednávky.

Na Slovensko a do zahraničí zasílám doporučenou zásilkou České pošty dle platného ceníku

Zboží Vám bude odesláno obratem (max. do 3 pracovních dnů), u převodu na účet po zaplacení částky na základě e-mailové potvrzení objednávky a Česká pošta ho doručí obvykle do dvou pracovních dnů. O zboží připraveném k osobnímu odběru budete informováni Fler poštou.

O přijetí platby a následně o odeslání zboží vás též informuji prostřednictvím Fler pošty.


OCHRANA OSOBNÍCH DAT
Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejsou v žádném případě poskytovány třetí osobě.

REKLAMACE
Záruka na zboží je 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nezprávným používáním a opotřebením.
Při případné reklamaci mne kontaktujte Fler poštou. Vše s Vámi ihned proberu a zboží v případě závady vyměním.


STORNO ZBOŽÍ
Odeslaná objednávka je pro obě strany závazná. Pokud však došlo k nějakému omylu, prosím kontaktujte mne co nejrychleji, pokusím se vše vyřešit dohodou.
Zákazník má v případě doručení zboží poštou právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu pod podmínkou, že zboží, které mu nevyhovuje, nebylo poškozeno nebo použito.Částka za kterou bylo zboží zakoupeno bude navrácena po doručení vraceného zboží.

Pokud se tohoto práva rozhodnete využít, prosím informujte mne o tom Fler.poštou až poté zboží odesílejte zpět.

INFORMACE O ZBOŽÍ
Potřebujete vědet více o zboží, které chcete objednat? Neváhejte a kontaktujte mne Flér poštou - ráda vám poradím.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
602916
3.3.2017 Postupně doplňuji svatební podvazky :))
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.