Domů Profil prodejce Ateliér-Petr Vydra
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha, ČR
  • 202 prodaných kusů
  • 94% kladných hodnocení
Hodnocení: (38) 94%
Nadšenci: 222
Aktivita: aktivní
Prodáno: 202
Registrace: 25.1.2010
Město: Praha
Stát: ČR

Ateliér-Petr Vydra

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vystudoval jsem Střední Umělecko průmyslovou školu sklářskou Kamenický Šenov-obor rytí skla. Rytí skla se věnuji už od ukončení maturitního ročníku v roce 1990 bez přerušení. Postupně tu pro vás připravím ukázku moji rytecké práce, která mě baví a snažím se v mojem obchůdku s dílnou vyjít všem zákazníkům maximálně vstříct.

Petr Vydra při práci

Sklo v mnoha lidech vzbuzuje jakousi vnitřní úctu a ti, kteří z tohoto křehkého, čirého materiálu dokážou svým umem a dovedností vytvořit umělecké dílo, jsou všeobecně uznáváni a považováni za pravé mistry tohoto řemesla. Naše nabídka je velmi široká, prakticky nevyčerpatelná. Každý člověk má jinou představu, jiná přání a všem se snažíme vyjít vstříc tak, aby dílo, které si posléze převezmou, přesně splňovalo jejich požadavky. Nejčastěji si lidé přejí vyrýt na sklo například monogram, loga firem či různé abstraktní, květinové a zvířecí motivy, nejsou však výjimkou ani náročnější předlohy, jako například různá umělecká díla a podobně. Dokážeme na sklo „přenést“ i soukromé fotografie, dalo by se říci, že takřka žádné zákazníkovo přání nezůstane nevyslyšeno. Všichni naši rytci jsou vysoce profesionální a skuteční mistři. Mnoho lidí se na nás obrací například v souvislosti s chystaným darem k různým výročím či svatbám nebo také hledají originální firemní dar.

Máme u nás speciální dárky pro různé příležitosti, nechybí ani ty určené konkrétně pro muže. Je možné buď si nechat vytvořit něco přímo na zakázku, nebo si vybrat z naší nabídky. Například rytý půllitr s motorkou apod. Velmi oblíbená je vinná láhev s fotografií či sklenice i celé sady s monogramem… Rádi poradíme, preferujeme individuální přístup a každého zákazníka se snažíme nejdříve trochu poznat, abychom pak společně vytvořili dílo, které dotyčného skutečně potěší.
Způsob dopravy
Zasilkovna
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ateliér-Petr Vydra

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--