Vážené zákaznice,jelikož jsem byla nucena uzavřít můj kamenný obchod, vyhlašuji tímto velký výprodej zboží i zde v mém obchůdku. Výrobky budu postupně zlevňovat o 30 - 50%. Pokud máte o nějaký výrobek zájem,... více »
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Atelier U.R
Prodávající
Nýřany
Registrace: 24.3.2008
Jsem někdo, kdo se v této době ocitl nějakým velkým nedopatřením. Srdcem i duchem patřím do doby o minimálně dvěstě let zpátky, do podhorské chalupy s tkalcovským stavem a kolovratem a nějakými těmi "božími hovádky", neboť co mi paměť sahá, vždycky mě takový život okouzloval. Asi proto jsem také vždycky milovala pohádky, obzvláště pak ty krkonošské.Tradiční lidová řemesla i vyučuji a kromě toho se nebráním ani novým výtvarným technikám,ráda kombinuji jak materiál, tak techniky. Ale paličky, tkalcovský stav a kolovrat, jsou zkrátka srdeční záležitost. Babička mě učila, že když neco dělám, mám to dělat pořádně a věc dovést do zdárného konce. Toto ponaučení se stalo mým mottem pro celý život a snažím se ho předávat i svým dcerám a žákyním. Pokud Vás pohled na mé výrobky třeba jen trochu potěší, mě Váš zájem potěší dvojnásob.
Způsob dopravy
česká pošta, bublinková folie, balíček
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
634980
28.6.2017 Ukpnčení činnosti a velký výprodej.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím