Profil uživatele
Atelier-Z
Zuzana Kočišová | prodávající
Praha 6
Registrace: 18.1.2009

Dobrý den,

jmenuji se Zuzana Kočišová a ráda bych Vám představila sebe a svou tvorbu.

Vystudovala jsem architekturu, ale volná tvorba bez přísných pravidel je mi bližší. Nejrůznějším výtvarným činnostem a technikám se věnuji skoro "odjakživa". Zkouším všelicos, různé materiály, různé postupy, mám ráda barvy a jejich kombinace. 

Ráda stříhám, barvím, maluji, fotím, šiji..... a doufám, že mé výrobky těší nejen mě při jejich výrobě, ale dělají radost i ostatním.

Vstupte tedy dál a nechte se unášet na vlnách barev a nápadů.

V případě, že mezi prodanými výrobky najdete něco, co vám padne do oka a co už není k mání, neváhejte mě kontaktovat. I když je pochopitelně každý kus originálem, pokusím se Vám vyhovět a vytvořit dílko dle Vašeho přání, stejně tak se lze domluvit na variantách nabízeného zboží ( např. jiná velikost, jiná barevnost motivu...), bude-li to v mých možnostech, vyhovím Vám také.

 

Objednáte-li si zboží i z mého druhého profilu Barquito a nebo z profilu nebuHanka, HTS, pruhovanyObchod platíte jedno poštovné.

 

Zvu všechny na prodejní akci v Praze.

Způsob dopravy
Objednané zboží zasílám jako doporučenou zásilku České pošty po zaplacení částky na účet. Zboží je baleno s ohledem na svůj charakter a velikost, tj. od obálky po balík, včetně ochrany proti poškození. Po dohodě lze zasílat i na dobírku, poštovné dle České pošty. V rámci Prahy se lze dohodnout na osobním převzetí.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
472623
26.1.2016 Vloženo spousta úžasných nákrčníků, přijďte se podívat.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.