Domů Profil prodejce barquito
Zuzana Kočišová
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Praha 6, ČR
  • 389 prodaných kusů
  • 96% kladných hodnocení
Hodnocení: (106) 96%
Nadšenci: 466
Aktivita: aktivní
Prodáno: 389
Registrace: 19.4.2012
Město: Praha 6
Stát: ČR

barquito

/ Prodávající
Novinky
530521
21.7.2016 Momentálně předělávám stránky, na zprávy odpovídám, stránky budou znovu v provozu cca za týden. Děkuji za pochopení.

Neváhejte a vstupte do námořnického virtuálního obchůdku, jehož dveře jsou pro vás vždy otevřené. Nechte se ovanout čerstvým větrem, vanoucím do plachet  barquita  a nasát letní atmosféru, ať už dáváte přednost lenošení na pláži, procházkám po přístavu, křižování po moři či jste zapálení vodáci na českých řekách! V  oblečení si užijete nejen dovolenou, ale i všední dny. Dbám na kvalitu zpracování, materiálu, i vaše pohodlí, proto šiji pouze z bavlněných úpletů od českých výrobců. Modely jsou dekorovány aplikací, ruční malbou  nebo tiskem vlastních autorských linoritů. Za možnost použít tiskařský lis patří velký dík Společenství Dobromysl v Srbči, která provozuje stacionář pro mentálně postižené. 

Tak vzůru na palubu!

Bude-li to v mých silách, ráda vám vyjdu vstříct s nejrůznějšími úpravami vystavených věcí, výrobě nestandartních velikostí, obrázků na přání a podobně.

Objednáte-li si zboží i z mého druhého profilu Atelier-Z a nebo z profilu nebuHanka, HTS, pruhovanyObchod platíte jedno poštovné.

 

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od barquito

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--