Domů Profil prodejce AURASILK
Hana Pilná
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Veverská Bítýška, ČR
  • 100 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (21) 100%
Nadšenci: 55
Aktivita: aktivní
Prodáno: 100
Registrace: 4.11.2011
Město: Veverská Bítýška
Stát: ČR

AURASILK

/ Prodávající
Novinky
208375
1.12.2013 Udělala jsem vánoční úklid ve zboží. Je tu spousta nových triček šátků a šál. Slevnila jsem všechny obrázky a kravaty o 30%!

Srdečně Vás vítám!

Kdo jsem? Někdy Hanka, někdy mamka, taky hravé dítě prožívající radost z maličkostí a občas utrousím moudrost jak stařena.

Mám spoustu zájmů - plavání, hudbu (v mládí jsem hrála na klasickou kytaru a basskytaru), ted spíš poslech a objevování různosti stylů.

Nyní mě nejvíc uspokojuje tancování - dříve orient, ted´taneční terapie - vyjádření duše pohybem.

Od dětství mě zájímá co je tam mezi nebem a zemí, nebo mezi vědomím a podvědomím. Postupně přes jógu, akupresuru, modrou alfu, praktickou intuici, taroty, automatickou kresbu, astrologii, rodinné konstelace jsem přes jiné učení doplula k mohedžodáru a Oshovým meditácím.

Konečně jsem se dostala k malování a výtvarnému tvoření. Od druhé třídy jsem chodila do lidušky na kreslení a malování. Od pubertálních let jsem potřebovala být originální a to za totáče bez vlastní tvorby nešlo. Vznikaly šperky, doplňky a oblečení z kdečeho, co se dalo sehnat.

Málem jsem vystudovala oděvní průmyslovku, ale rodiče mě z praktických důvodů dali na elektro mechaničku - taky hezké tvoření, ale nedá se to oblíknout. V dospělosti jsem šila aspoň pro sebe a děti. Malování na hedvabí jsem napřed zkoušela sama podle knih. Později jsem absolvovala kurzy obrazy na hedvábí u finské malířky. Tak si tu v klidu tvořím 10 let a nyní jsem vylezla z ulity.

Dnes se snažím propojit malování se spiritualitou dohromady. Na přání tvořím v napojení pro konkrétní osobu - poselství. K malování na hedvábí přistupuji jako k automatické kresbě a meditaci. Jo někdy se sama divím, co že mi to z vrchu poslali. Není to tak dokonalé, ale jsem to já. No a co touha po dokonalosti nás stresuje. Nejvíc mě pak potěší odezva, jak ten barevný kousek odehnal depku a dodal energii, nebo jiný zklidnil.

Jde hlavně o radost duše!

 Způsob dopravy
Balím většinou do bublinkové obálky. Obrázky podle druhu a křehkosti do bublinkové fólie a kartonu, tak aby k Vám dorazilo vše v pořádku. Posílám českou poštou co nejdříve - nejpozději do týdne, od připsání částky na účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od AURASILK

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--