Profil uživatele
B aged
Prodávající
Domažlice
Registrace: 2.1.2012

Tíhnu k letitým věcem, které už jsou ve věku....a něco už zažily..

...a nezáleží na tom, kolik jim vlastně je a čím si prošly...

 ...dejme jim novou šanci k životu...

Většina z nich i těch sebemenších má dnes již poměrně vzácnou uměleckořemeslnou či výpovědní hodnotu. Pokusme se tyto poklady včlenit i do dnešního světa, v mnohém nás to obohatí...

Jsem zde již registrovaná pod hlavičkou RECYdiva, kde nabízím své výtvory...

... a tento obchůdek chci výhradně věnovat věcem s minulostí...

 

Zlato
puncovní značka
(tzv. čejka) používaná do r. 1993
pro ryzost 585/1000
Zlato
staré zboží nižší
než zákonné ryzosti
Stříbro
staré zboží nižší
než zákonné ryzosti


 

Způsob dopravy
Poštou, doporučeně, dle aktuálního ceníku plus něco málo na balné:o) Balím ekologicky do povětšinou již použitých obálek, fólií, bublinek, skartovaných proužků a krabiček....a myslím, že dobře:o) U křehčích věcí se navýší poštovné o nálepku "KŘEHKÉ"... neriskuji:o) Podle obtížnosti balení si připočítávám balné v rozmezí 5 - 20 Kč. Zboží odesílám až po úhradě a zásilky podávám z technických důvodů na poštu jen jednou týdně a to obvykle ve středu nebo ve čtvrtek. O odeslání vždy podávám info včetně čísla podání. Účet mám u Fio banky, takže i pro zákazníky ze Slovenska bez velkých poplatků v bance - poštovné na Slovensko mi počítá kalkulátor České pošty dle váhy a povahy zásilky. Šperky vyšší hodnoty posílám jako cenné psaní s patřičným pojištěním! Ráda pošlu v jednom balíčku i váš případný nákup z mých dalších profilů, jen mi prosím podejte info... Zboží rezervuji max. 7 dnů, poté je automaticky znovu vystaveno! Vzhledem k častým problémům s neregistrovanými kupujícími si vyhrazuji právo objednávku odmítnout. Děkuji za pochopení.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení


1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.


1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce B aged - www.fler.cz/b-aged. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy


2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.


2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu. 

2.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.4. Po uhrazení objednávky jsem na vaši žádost ochotna vyčkat s odesláním max. 1 měsíc. Pokud nebudete komunikovat, bude zboží po tomto termínu automaticky odesláno.


3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží


3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Kupující spotřebitel nebo jen spotřebitel je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

3.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou). Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty.


3.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat obyčejně ani na dobírku.


3.4. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu a pouze v případě, že na něm nebudou shledány vady viz 3.3. a to nejpozději ve lhůtě 30 kalendářních dnů předem dohodnutým způsobem, obvykle bankovním převodem.


3.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující, pokud nedojde k jiné dohodě mezi zúčastněnými stranami.


4. Reklamace


4.1. Veškeré nabízené zboží je použité a je nabízeno bez záruky. Prodávající odpovídá pouze za vady, které měla věc v momentě jejího převzetí a to ještě pouze za takové, které neodpovídají míře jejího používání nebo opotřebení a nebyly uvedeny v popisu zboží. Odpovědnost za vady u použité věci lze uplatnit u prodávajícího do 30 kalendářních dnů od převzetí věci.


4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.


4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Vytištěnou fakturu prodávající zasílá pouze na vyžádání.

5. Dodací podmínky


5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO banky). Kupující se zavazuje uhradit zakoupené zboží do 10 kalendářních dnů od data potvrzení objednávky prodávajícím. Pokud se tak nestane a nedojde mezi zúčastněnými stranami k jiné dohodě, má prodávající právo po daném termínu odstoupit od smlouvy a objednávku stornovat bez jakékoliv náhrady vůči kupujícímu. Prodávající odešle kupujícímu zboží do 10 kalendářních dnů po obdržení platby.


5.2. Zboží je odesíláno vždy doporučeně Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty, může se tedy lišit od přednastavené hodnoty u daného zboží. Cena poštovného je automaticky navýšena v případě prodeje většího množství zboží zasílaného v jedné zásilce. Zásilky jsou baleny velmi důkladně, pokud by i přes to došlo zboží poškozené, reklamujte prosím do dvou pracovních dnů na kterékoli poště. Pozor! - k reklamaci poškození je třeba předložit kompletní zásilku včetně veškerého balícího materiálu. Pokud je zásilka viditelně poškozena již při doručování, reklamujte prosím ihned.

5.3. O odeslání zásilky vždy příjemce informuji včetně čísla podacího lístku. Nevyzvednete-li si zásilku a je mi odeslána zpět, za opětovné odeslání si účtuji nové poštovné. Pokud si i po druhém odeslání kupující zásilku nepřevezme a je mi odeslána zpět, obchod s definitivní platností stornuji!

5.4. Zásilky většího a křehkého charakteru odesílám jako Cenný balík, Balík do ruky, Balík na poštu nebo cenově velmi výhodný Balík do balíkovny. Zakoupením zboží mi dáváte souhlas s předáním vašich osobních údajů přepravci.

5.5. Zásilky nelze poslat obyčejně. Neregistrovaným a taktéž registrovaným kupujícím bez hodnocení či s negativními hodnoceními nezasílám ani na dobírku.


6. Ochrana osobních údajů a řešení sporů


6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Výjimku tvoří předání adresy, popř. emailu nebo telefonního čísla přepravci.

6.2.V případě, že dojde mezi mnou a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email:adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 25.5.2018.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím